Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikor jelenik meg letölthető,...

Mikor jelenik meg letölthető, magyar változatban a Lubuntu 14.14 LTS?

Figyelt kérdés
Elvileg a mai napon (2014.04.17.), jelent meg az Ubuntu 14. 04. de még az sem tölthető le. Mikor lesz ez elérhető magyarul, lehet e majd terminálból a disztribúcióra frissíteni? Szeretném újratelepítés nélkül megúszni. :D :D :D

2014. ápr. 17. 18:40
 1/5 tabaki ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem tud majd magyarul? Egyébként meg nemigen értek hozzá, de azt gondolnám, hogy a frissítés nemigen fog menni. Ha lehetséges, akkor is valószínű, hogy az újrarakás az egyszerűbb. (Ha nem ez a helyzet, valaki gyorsan javítson ki, nekem is kapóra jönne, ha frissítéssel megúszhatnám.)
2014. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:

Hm. Az ubuntu.hu szerint:

"Azok számára pedig, akik az Ubuntu korábbi kiadását használják, a rendszer fel fogja ajánlani a frissítés lehetőségét. A frissítésnél minden adatunk és beállításunk megmarad, egyszerűen a rendszer és az alkalmazások frissülnek az aktuális verzióra."

2014. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:
Egyébként meg letölthető, csak baromi lassú, gondolom, az egész világ ráugrott. Én mindenesetre már letöltöttem az ISO-t, de nem erőltetem, ezek szerint a frissítés is elég.
2014. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

itt tudod letolteni a lubuntu 14.04 et.


[link]


[link]



itt pedig az ubuntu 14.04-et tudod letolteni. Frissiteni meg nem erdemes. Jobb megoldas a tiszta telepites.

2014. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

@09:21:

Amúgy igazad van, de én például egészen idétlenül partícionáltam a lemezemet, szerencsésebb nem bolygatni...

2014. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!