Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3 hozzáadása az...

Battlefield 3 hozzáadása az Originhez? Hogyan?

Figyelt kérdés
Ujratelepitettem a win7-et és nem akarom ujból letölteni a játékot, meg telepiteni se. Hogyan tudom hozzácsatolni az originhez. Azért nem akarom letölteni mert nekem az accountom az összes kiegészitőt tartalmazza és az hosszadalmas lenne. Ez azért kellene nekem mert online szeretnék játszani vele amihez persze kell az origin is.
2014. ápr. 17. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ujratelepitettem a win7-et és nem akarom ujból letölteni a játékot, meg telepiteni se."

Akkor hogyan szeretnél vele játszani?

Amúgy nem is értem eddig, hogy játszottál, ha nincs hozzáadva Originhez.

2014. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az elöző windowsból maradt meg. Mivel ujraraktam igy az Origin nem látja hogy fel lenne telepitve a játék. Ahhoz hogy lássa ujra kellene telepitenem, vagy le kellene töltenem. A többit leirtam fent hogy miért tettem fel ezt a kérdést.
2014. ápr. 18. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek egyre kevesebb értelme van.
2014. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!