Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cs:go-ban 1 hét eltiltást...

Cs:go-ban 1 hét eltiltást kaptam mert ledobot windows-ba és nem sikerül időben vissza lépnem. Nem lehet valamit csinálni az egy héttel, hogy ne legyen?!

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat pls

2014. ápr. 18. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
CS-ben egy szerver van? Ha több, kit érdekel? nyilván csak arról az egyről dobott ki egy hétre akkor, nem?
2014. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Van egy heted tisztálkodni,friss levegőre kimenni,emberekkel találkozni.
2014. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1# es nem egy szerverről hanem a versengő módból.


Azért tiltott el mert nem csatlakoztam időben vissza. Elég gyengusz a gépem és lassan töltibe a pályát. (Fejből írom)

VGA: Nv8400GS

1GB DDR2-es Ram

DDR2-es és neméri meg fejleszteni. Ált: +70%-on pörög

CPU: Intel de pontosan nem jut az eszembe de nem a CPU hibája az biztos mert elég erős. Általában 10% körül mozog a kihasználtság.

Windows 7 Enterprise 32bit van a gépen.


Nyáron lesz új gép de addig ez van. Ha vennék egy WD black szériás HDD-t az segítene a játékok/windows/office betöltésének a gyorsaságában? (Ha megvenném a HDD akkor azt használnám az új gépben is és akkor nem kellene vennem újat) Vagy a gép betöltési sebességében ez sem segítene már?


Az egy hét eltiltással csak az a bajom, hogy most lenne igazán időm leülni és játszani.


Felpontozom az értelmes válaszokat!!!

2014. ápr. 18. 21:18
 4/17 Felr ***** válasza:
100%
Én is CS:GO-zok és ismerős helyzet. Szerencsére még csak 1 nap ban-t kaptam. Nem tudsz semmit tenni várnod kell hogy leteljen. Versengőnem amúgy sincs sok értelme szervereken játszol max, az meg ugyan olyan. Csak ott nem bannolnap ha lefagy a géped semmi nem lesz.
2014. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ok ment a zöld. 1nap után 1hét jön vigyáz ;)


Már csak a HDD-s részre várom a választ

2014. ápr. 18. 22:15
 6/17 Felr ***** válasza:
HDD-re pedig a HDD és a procin múllik a gyorsaság. A HDD-nél a sebességét nézd (rmp) és igen segítene egy új HDD ha az adatátvuteli sebessége gyorsabb.
2014. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

oke koszi akkor majd venni fogok.

Én a Ram miatt aggodtam, de akkor ez nem szamit a betoltes gyorsasagaban?

2014. ápr. 19. 11:57
 8/17 Felr ***** válasza:
A betöltésben minden számít de főleg a proci és a winchester :) ha veszel egy újat gyorsabb lesz hidd el. És CS:GO nem szokott laggolni 1 gb rammal? Mert win 7 is 1 gb-t eszek és a cs:go is, de az 2 gb rammal már szép gyorsan megy :) de a winchester ha jót veszel is sokat fog jelenteni.
2014. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
már hozzá szoktam
2014. ápr. 20. 18:51
 10/17 ex-DarkSider válasza:
Ne haragudj, nem akarok szűrözni, de az első számú hiba a dologban, hogy baromi kevés ramod van! Ne csodálkozz, hogy kifagy, ha 1 gb memó ficeg a gépedben win7 alatt, de még xp-nél is kevés lenne, ha mellette még játszani is akarsz, ráadásul multiba! A játék alapkövetelmények leírásában nem feltétlenül multi részt vesznek alapul, hanem singleplayer-t vagy offline botokkal való játékot, ezt persze nem közlik, de így van. A multihoz természetesen több ram kell, mivel élő játékosok vannak és nem ai-k, amihez több ram kell. Vehetsz gyorsabb HDD-t, de előbb ram-okat vegyél, mivel a gyorsítótárból vagy lapozófájlból is oda tölti fel az adatokat és nem fordítva. Ez olyan mintha egy doboz sört akarnál inni egy feles pohárból. Mindig csak annyit tudsz belőle inni, amekkora a pohár hiába töltöd gyorsabban. 2 giga is kevésnek számít, a helyedben minimum 4 gigára bővítenék a multis játékok miatt, ennél csak több legyen és biztosan jobban is fog menni. ;)
2014. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!