Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » D-Link AirPlus DWL-520+ Wifi...

D-Link AirPlus DWL-520+ Wifi kártya Driver probléma. Win7,64bit driver létezik rá?

Figyelt kérdés
A fent említett wifi kártyával kapcsolatosan lenne kérdésem/problémám. Mint tudjuk ez a kártya nem egy mai darab,viszon most ez van. Pc-be szeretném használni Win7 64bit,alatt. Viszont nem igazán találok hozzá ilyen drivert csak xp-re. Kérdésem a következő volna,szóra lehet bírni valahogy Win7,64bit alatt? Esetleg létezhet hozzá megfelelő driver?

2014. ápr. 18. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha XP64-re találsz drivert, azzal már menni fog (elvileg), ezen felül azt tudnám tenni, hogy beírom google-be, de azt te is megteheted.
2014. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tiszta sor kedves első válaszoló. Ez volt a legelső dolgom hogy rákerestem a Googleba. És ha találtam volna valami érdemlegeset,akkor most nem lenne itt a kérdés :)
2014. ápr. 18. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá driver, win7 tudja használni. Ha nagyon kell az airplus kliens, akkor a dlink support oldaláról töltsd le.


Az xp64 drivert felrakni ötlet meg no-komment. Még ha sikerülne is az install, és megfelelő deviceid-vel hivatkozna rá az eszköz, azonnal összeomlana a rendszer az eltérő verziójú assembly könyvtárak miatt.

2014. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
WDDM csak video drivernél van, tehát a no comment maga a no comment. Simán mennek az XP-s hálódriverek 7-en. A device ID pedig hardveres dolog, a drivernek semmi köze hozzá. Péntek éjjel, buli után részegen nem kéne a GYK-n írogatni, menj inkább csicsikálni és hagyd a kockákra a számtech kategóriát.
2014. ápr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Ha a Windows 7 nem ismeri fel automatikusan plug n play módon, akkor nem sok esélyed van rá hogy működjön Windows 7 alatt, mivel a gyártó oldalán a legfrissebb driver Windows XP -hez való. Ha létezne hozzá Vista driver, azzal talán lenne esélyed Windows 7 alatt működtetni, mivel a Vista driverek 60-70%-a kompatibilis a Windows 7 -el. XP esetében ez az arány jóval 10% alatt van. És azoknál is csak kompatibilitási módban megy.


Szerintem ideje beruháznod korszerűbb adapterbe, aminek van rendes Windows 7 támogatása. 2000 Ft környékén már van ilyen, szerintem kibírható összeg.

[link]

2014. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. ápr. 19. 13:53
 7/7 anonim ***** válasza:
#4-es, te nézel hülyének engem, mégis te magyarázol hülyeségeket.
2014. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!