Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chrome-nál mitől állítódhat...

Borsi Miklós Gy kérdése:

Chrome-nál mitől állítódhat át a használt böngészo google-ről yahoo-ra? Ez aztán teljesen összezavar mindent. Én állítottam el valamit?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Eszetlenül telepítettél olyan programot, ami saját maga mellett "ajándékot" is telepít. (Nem vetted ki a pipát.) Az "ajándék" állította át a böngésződet, és fogja addig folyamatosan, amíg meg nem szabadulsz tőle.
2014. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom az alapértelmezett keresőre gondolsz!

A Google-t, mint alapértelmezett keresőt a Chrome-ban a :

Beállítások - Keresés menüpont alatt tudod visszaállítani.


Miért van ez? Ismerősek ezek a gombok?

Accept, Accept, Agree, Yes, Accept, Agree, Yes, Yes, Yes, Accept, Agree, Yes, Yes, Yes, Yes.

Ismerkedj meg a következőkkel:

No, Decline


Szóval mikor legközelebb telepítesz valamit, nézd meg, hogy még milyen szarságokat kínál fel mellé.

2014. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 levis56 ***** válasza:
A bővítményekben tiltsd vagy töröld a yahoot, abeállításokban meg írd át a kezdőlapot és a keresőmotort [link]
2014. ápr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem telepítettem semmit,nem állítottam semmit.

Egyszerűen munka közben vettem észre,hogy ami eddig google keresőből futott,most a jellegzetes yahoo jelölést alatt fut.

Így mi a megoldás?

2014. ápr. 19. 05:29
 5/7 levis56 ***** válasza:
Az előző válaszomban ott a megoldás ,de legalább azt vésd ide milyen böngészőt használsz,csak sejtem hogy explorert?
2014. ápr. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vésem,Chromot használok mindenre.

Ebben van ez a beállítási problémám.

Így más pontos?

2014. ápr. 19. 09:36
 7/7 levis56 ***** válasza:

Akkor a 3# válaszban a felelet, a böngésződ jobb felső sarok három vizszintes csík,katt rá>eszközök>bővítmények,ha van ismeretlen vagy yahoo töröld vagy tiltsd le,ezután beállítások>új lap oldal módosítása>következő oldal megnyitása,jelöld be a kőrt és írd be [link]

Ugyan ezt írd be az oldalak beállításában,majd a keresőmotort a listából kiválasztani a google alapértelmezett.Indítsd újra a böngészőt,kész.Ha van időd egy víruskeresést is csinálj.

[link]

2014. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!