Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Angry Birds Star Wars Probléma...

Angry Birds Star Wars Probléma (Android)?! Többi Lennt!

Figyelt kérdés
Szóval van egy androidos telefonom (Galaxy Y a neve) feltelepítettem rá az angry birds star wars-t fel is ment, de mikor elindítom ezt az üzenetet kapom: DEVICE NOT SUPPORTED. This Device is not supported by this Game. Én értem hogy ez annyit jelent hogy nem jó hozzá, na de akkor másnak miért megy???!! Help valaki pls köszi előre is!

2014. ápr. 19. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert nem való a te készülékedhez, és kész.

megoldás: rootolás, és egy bizonyos helyn (ennek megtalálaására való a google) a rootfájloknál át kell írni a device namet és idt.

2014. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy érted hogy a Build.prop nevü fájlt írjam át Root Explorer-ben. De mégis mire? Mire nevezzem át amivel esetleg engedné hogy fusson. Köszi a választ előre is!
2014. ápr. 19. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy nem fog futni. 320×480 a minimális szükséges felbontás. Az Y-ban 240×320 van.
2014. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!