Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem keylogger programot...

Nem keylogger programot keresek, hanem valami olyat, amivel ki tudom jelölni a képernyő egy részét és ha ott valami változás van, akkor valahogy jelez nekem? Visít, vagy bármi csak észrevegyem azonnal. A képernyő, vagy ablak egy részét?

Figyelt kérdés

#jelölni a képernyő egy részét és ha ott valami változás van #akkor valahogy jelez nekem. #Nem böngészőt kell figyelni. #A képernyő #vagy ablak egy részét
2014. ápr. 19. 11:29
 1/7 Egerecske ***** válasza:
Nem igen értem a kérdést nekem cseppet zavaros, de lehet gyenge a felfogásom.
2014. ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy játékot akarok figyelni és ha van bejövő támadásom akkor megjelenik egy jel a képernyő egy részén de hangot nem ad, és mikor alszok is fel akarok kelni . Valmi pixel figyelő kellene?
2014. ápr. 19. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Te most afk-zni akarsz úgy, hogy elmész aludni? WTF?
2014. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos, erre saját programot kell írni autoitben. Mert ilyen progi nincs sehol. És nem, nem fogom neked megírni, és segíteni sem fogok, fogadd el. És kell hozzá PixelScenner is.
2014. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

írsz egy programot, ami hívogatja az os print screenjét (például 10 mp időközzel), és összehasonlítod a friss képet az előzővel (esetleg csak azt a részét, amelyiket akarod), és lejátszol valami jó hangos izét, hogy biztosan felkelj


(egyébként használd a google-t, _biztosan_ lesz ott printscreenelő, illetve valami bitmap differ progi is)

2014. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Biztattam benne valaki tud egy konkrét program nevet :( nem vagyok egy nagy számítógép zseni úgy hogy írni tuti nem fogok :(

Egy vagy több program névnek örülnék :))

2014. ápr. 19. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennek az oldalnak gyakorlatilag a számítástechnika rovatban annyi az értelme, hogy a kérdező felbérli a válaszolókat, hogy google-özzenek helyette.


Ennyire nehéz?

2014. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!