Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen operációs rendszert...

Milyen operációs rendszert rakjak fel a gépemre hogy menjenek az online filmek?

Figyelt kérdés

Egy őskövületre - hp compaq dc 5850, cpu amd athlon x2 5000 B, 3,5 giga ram, 160 gb hdd sata 2 ,integrált videókari ati radeon 3100 256 mb,22 -es monitor 1680x1050.

Kezdtem a win 7 essel (ultimate 32 bit) feltettem,marhára akadt a youtube még 360p -n is,aztán felraktam a vistát az is ultimate 32 bites volt,ugyanúgy akadt,aztán kínomban felraktam az xpt sp3 ast,na ezzel meg megyeget 360 p -n a youtube de nem az igazi mert lassú még ezzel is az egész gép.Próbáltam a hp oldalán az összes grafikus drivert egyikkel se megy jól,gondolom a leggyengébb pontja a gépnek a videókártya,amire most nincs pénzem ,tudtok valami linuxot vagy bármit amit ha felraknék eltudnék filmezgetni ,nem kell tudjon semmit csak a youtubeot meg az online filmeket tudjam nézni ezzel a sz@r géppel.



2014. ápr. 19. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:

1. win7 fel

2. frissítések fel

3. videokártyához legacy driver fel

4. flash player fel

5. flash player védett módot kikapcsolni (!!!!!!!!!!!!!)


Utána menni fog rendesen.

2014. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 asddaasdda ***** válasza:

őskövület? :D

amugy probáltad más böngészővel pl comodo dragon , k-meleon, opera 10.6

msconfigba kilőni a felesleges dolgokat

2014. ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak halkan megjegyzem, hogy nekem egy AMD turion mk2 (egy magos) 2,4GHz-es procival, meg 2GB RAM-al nem szaggat a youtube 480p-n. Szerintem simán béna vagy.
2014. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló-a flash védett mód kikapcsolását még nem próbáltam ,a többit igen

Második- firefox,kameleon,QT web,chrome,opera ,safarit próbáltam talán az operával ment eddig a legjobban.

2014. ápr. 19. 12:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok béna hanem a gép,ezt kikérem magamnak:).
2014. ápr. 19. 12:50
 6/9 anonim ***** válasza:

A gép azt csinálja, amire utasítják, semmi mást.

Hidd el, nem a gép a béna, hanem aki előtte vergődik.

2014. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 asddaasdda ***** válasza:

most nem ez a lényeg és szerintem nem béna csak tudatlan

amúgy idm pogram

és ezzel letöltöd az online filmet és nézed akadás mentesen

mert ha a youtube is akad /néha/ az online film amihez néhol divx player kell ott jobban akadni fog mert erőforrásigényesebb mint a flash

2014. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Volt egy egymagos 3 gigahertzes 1 giga ramos gépem,jobban ment mint ez ,úgyhogy megértem a válaszokat ,tényleg jobban kellene menjen ez a gép elméletileg de valamiért nem akar,de azért mégse kéne lebénázni meg tudatlannak titulálni a másikat.
2014. ápr. 19. 17:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy szakival aki rám tukmált egy eredeti vistát és igaza lett , install, frissítés után megy még a 750 p is.
2014. ápr. 21. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!