Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a GTA V Online...

Hogy lehet a GTA V Online verziójával játszani?

Figyelt kérdés

Próbáltam utánanézni a neten, de semmi használható információt nem sikerült leszűrnöm... Valaki tudna egy nagyon részletes felvilágosítást adni? Ingyenesen használható? Hogy lehet rákapcsolódni?

Köszi a válaszokat előre is!



2014. ápr. 19. 15:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én is szoktam online játszani. És egyszerű belepni. . Először bekell jelentkezned a Social Club-ba ha meg nincs fiókod. . Utána mar egyből belehet lépni. . És ingyenes .. nekem ps3-on van....
2014. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! megcsináltam az account-omat, beállítottam a crews-nál a gta v-öt, viszont nem sikerült rájönnöm, hogy hogy tudok játszani is. sajnos elég szar az angolom, és kicsit kínai nekem ez az egész... soha életemben nem játszottam még online, szóval meg vagyok akadva. átnéztem a menüpontokat a socialclub.rockstargames-en, de sehogy nem jövök rá, hogy tudom magát a játékot elindítani! kérnék még egy kis segítséget ezügyben.
2014. ápr. 23. 17:24
 3/11 anonim válasza:
Akkor... gondolom a jatekkal már játszottál. Ugyertem h nem online.. szóval akkor megprobalom konnyebben elmagyarazzni.. :)). Eloszor egy kérdés. : amikor ramesz h beallitasok akkor ott van h online . Akkor nalad valamit kiír??
2014. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Jah es meg egy kerdes ps3 v xbox?
2014. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
egyik sem, igazából azért szerettem volna az online verziót kipróbálni, mert azt gondoltam h úgy lehet pc-n nyomni... mivel gondolom eddig nem adták ki pc-re a gta v-öt. egyébként csak vhogy ráakadtam youtube-on ilyen gta online gameplayekre, és láttam h több karaktert is lehet csinálni, pl akár még nőit is, és kíváncsi lettem. de akkor ha pc-n akarom ezt játszani, akk az online sem lehetséges, csak miután kiadják? addig csak xboxon, ps-en lehet nyomatni? (bocsi ha nagyon ostobának tűnök, de sajnos egyáltalán nem értek az ilyesmihez)
2014. ápr. 24. 15:21
 6/11 anonim válasza:

Szia ,tudom késő de hátha még hasznát veszed a válasznak.

Gondolom XBOX360-ról nyomod. Ha igen akkor venned kell XBOX Live-ot csak azzzal tudsz Online játszani!

2014. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nekem agta ps3- on van mega a GTA5, regisztráltam a social clubra mégsem tudok online játszani..

Ha valaki tudna segiteni az jo lenne.

2016. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Peinich Daid válasza:
49%
Ahoz meg kell venni a jetekot hogy az online menyen ?
2017. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Istenem.., hát csak! Mit gondoltál? Csak úgy letölthető lesz? Vagy töltsd le de az kalózverziós és jó vírusos lesz a géped. Vedd meg 11.000 ért kb...
2017. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem hogy ps3-on hogyan kell online játszani? Mit kell beállítani a GTA-n kívűl?
2017. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!