Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 vagy Windows8,...

Windows7 vagy Windows8, esetleg Windows8.1-et telepitenél asztali gépre?

Figyelt kérdés
Ha irnál egy rövid indoklást is akkor megköszönném a válaszod.

2014. ápr. 19. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Windows7-t,mivel én szoktam olyan játékokkal is játszani ami win8-on még buggos,vagy el sem indul.. vagy valami nem megy úgy ahogy akarom.

Win7-t megszoktam,kényelmes,már ismerem.

2014. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csakis Windows 7-et, mert az a legfelhasználóbarátabb, stabil, van start menü (és abban kereső), szép Aero téma, jó driver támogattottság, mindez nem mondható el a 8/8.1-ről. Nem véletlenül a win 7 a legkedveltebb pc-s oprendszer: [link]

Vagy ha régi a gép (egymagos proci + 1 gb ram) akkor xp. A 7 2020-ig támogatott, szóval van olyan biztonságos, mint a 8/8.1 (persze egy jó vírusirtó + tűzfal kombóval).

2014. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez az én gépemen futó 64 bites Windows 8.1 Enterprise: [link]

Eredetileg ugyan egy kezdetleges Start menü van benne, de ezen (is) lehet segíteni. Mindenen lehet segíteni, csak egy kis meló van vele. Aki lusta vagy nem ért hozzá, de ez is kellene meg az is kellene, az csak olyan op.rendszert telepítsen, amiben minden óhaja gyárilag benne van.

Az előző gépemre történő telepítéskor a Windows 7 nem ismerte fel a RAID kártyát, drivert nekem kellett telepítenem. Erre már a Windows 8 telepítésekor sem volt szükség, mert a 8 felismerte amit a 7 nem és automatikusan telepítette a drivert.

Lehet érvelni a 7 mellett is meg a 8/8.1 mellett is, ki kell próbálni mind a kettőt. Én pl. a Windows 8.1-et le nem cserélném semmilyen Windows 7 verzióra. De ez is csak egy álláspont.

2014. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!