Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent ez az üzenet?...

Mit jelent ez az üzenet? Segítséget kérek.

Figyelt kérdés

Torrent oldalon ezt az üzenetet kaptam.


A letöltési jogod tiltva 4 hétre, mert elérted a havi slot limitedet! Amennyiben szeretnéd idő előtt töröltetni, ossz vissza a seedkötelezett torrentjeidből!



2014. ápr. 19. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne hit'n runozz, hanem seedelj.
2014. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amit letöltesz, ne állíts le a torrent ablakban, hanem oszd vissza(hagyd seedben).
2014. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 soccerway ***** válasza:
Torrent oldalakon el kell olvasni a szabályzatot, mert kitilthatnak az oldalról ha nem tartod be.
2014. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmi rosszat, csupán töltögetek filmeket, aztán egyszer csak jön ez az üzenet.A gépem megy, a filmeket nem törlöm, akkor meg miért írták ezt?
2014. ápr. 19. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Az Utorrent programot ne kapcsold ki,amikor letöltődött a torrent file,hagyjad hagy töltse vissza MAGÁTÓL. A torrent file-t se töröld ki!
2014. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem léptem ki sehonnan és nem töröltem semmit.
2014. ápr. 19. 17:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne privátban, mert mást is érdekelhet. A torrent egyik alapköve a seedelés, ami visszatöltést jelent, azért van rá szükség, mert különben te se tudnál letölteni. Gondolom, laikusan (bocs, ha megsértettelek) csak letöltötted a cuccot és leállítottad a torrentet. Na ezt hívják hit'n runnak (letöltés és futtatás) Itt a hiba, mert az adott oldal szabályai szerint vissza kell töltened azt (vagy meghatározott ideig seedelned kell), amit letöltöttél, hogy mások is ugyanolyan gyorsan le tudják tölteni, mint te. A torrent lényege, hogy a felhasználók gépeiről a torrent kliens letölti a leggyorsabban letöltődő, pár megás adatcsomagot. Vagyis egymás között cserélitek a cuccokat. Bővebben: [link] (ne zavarjon meg a Bittorrent kifejezés, az egy torrent kliens).
2014. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és most már kezdem érteni is, de nem kapcsoltam ki semmit és nem léptem ki sehonnan.Ezért nem értem a 4 heti letiltást.
2014. ápr. 19. 17:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak te használod a fiókot?
2014. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!