Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyha steam-ről veszem meg a...

Hogyha steam-ről veszem meg a counter-strike-t, (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A steam-ről szeretném megvenni a Counter-Strike: Source-t ( [link] de lenne egy kérdésem:

Miután befizettem az összeget, ha jól tudom nem házhoz szállítják a játékot, hanem valahogy majd le kell töltenem, és ha egyszer újratelepítem a gépemet, akkor megint meg kell vennem, vagy ha kiírom dvd-re ugyanúgy jó lesz, vagy mi a megoldás?


2009. dec. 22. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Készítened kell majd egy steam accountot (felhasználónevet) és azon belül kell regisztrálnod a kód alapján a játékot. Miután ez meglesz, a felhasználónevedhez rögzül a játék, onnan le tudod tölteni akármikor.

Tehát ha mondjuk új gépet veszel és belépsz a Steam-be a felhasználóneveddel és jelszavaddal, a "My Games" listában automatikusan szerepelni fog a játék és újból le tudod tölteni.

Egyre kell figyelni: ne lopja el senki az accountodat és lehetőleg ne felejtsd el a jelszót :D

2009. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!