Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra tudnám telepíteni a...

Újra tudnám telepíteni a gépemet Daemon Tools-al?

Figyelt kérdés

Nincs eredeti Windows XP-m de újra szeretném telepíteni a gépemet.Daemon Tools-al meglehet oldani?

Ha nem akkor eltudná mondani valaki hogy írjam ki DVD-re az XP-t?

Vagy hogyan tudom pendrive-ról telepíteni?


2014. ápr. 19. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vistát, 7-et és 8-at lehet úgy telepíteni, hogy előző rendszer alatt daemon tollsból futtatod, mert az első reboot után már nem nyúl a lemezhez. XP esetén azonban ez nem pálya, még közvetlenül az első bejelentkezésnél az oobe képernyőhöz is kell.


Az XP-t DVD-re tök ugyanúgy kell kiírni, mint CD-re. Ha nem ez volt a kérdés, akkor letöltöd az IMGBurn nevű programot, elindítod, kiválasztod, hogy képfájl írása, majd betallózod a képfájlodat (amit a daemonba akartál tenni), aztán megnyomod az írás gombot. Lemez persze legyen benne.

2014. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de ha ezt megcsináltam utána ugyanúgy használható a pendrive mint azelőtt tehát vihetem rajta a képeimet meg zenéket meg filmeket meg ilyesmi , normálisan fog működni?

Mivan ha nem csinálom meg ezeket és úgy telepítem fel az XP-t?

2014. ápr. 19. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Pendrive-ról telepítést nem ajánlom, mert a sok apró fájl miatt kb. 4 óra, amíg felmásol mindent. Akkor is, ha gyors a pendrive-od.
2014. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2-es Neroval nem lehet megcsinálni?

Amúgy köszi.

2014. ápr. 19. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!