Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja azt, hogy nincs...

Miért írja azt, hogy nincs internetkapcsolatom miközben meg van?

Figyelt kérdés
gamefore live programról van szó. arról telepítettem a metin2 nevű játékot már vagy 1 hete. tökéletesen működött pár órával ezelőttig. kiléptem belőle pár órával később újra játszani akartam de már nem engedett belépni, mindenféle hülye hibaüzenetet írt. letöröltem az egészet, újratelepítettem, még mindig nem jó. letöröltem újra. máshonnan telepítettem a fent nevezett programot. nem jó. próbáltam egy korábbi (04.09.ei) verziót állított vissza de az sem működött. nagynehezzen sikerült újra feltelepíteni a programot azon belül pedig a metin2 játékot. de az elindításig megint nem jutottam el mert most meg újra azt írja, hogy csatlakozási probléma, hogy nincs internetem miközben meg van és nem is rossz. egyszerűen már nem értem. minden létező megoldást kipróbáltam már ami eszembe jutott de egyszerűen semmi. nem értem, hogy valami ami tökéletesen működött, hogyan tud egyik pillanatról a másikra teljesen elromlani?!
2014. ápr. 19. 22:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!