Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bugosak a szomszédok a sims...

Bugosak a szomszédok a sims 3-ban. Miért?

Figyelt kérdés

Mikor a fiú a családomban gyerek volt, megismerkedett egy csomó gyerekkel, jóban voltak, majd tini lett, a szomszédok is, de csak textúrában. Nem tudnak eljönni a tini buliba és gyerek hangjuk van és így néznek ki. Minden tini a városban.

(az öregedés ki van kapcsolva és amikor valakit öregíteni szeretnék, bekapcsolom, mindenkinek epikusra és maxra viszem az élettartamát, kivéve a "célcsoportnak" annak csak egy nap lesz és várok 3 napot, hogy mindenkinek lehessen szülinapja a városban, utána újra kikapcsolom az öregedést)

Mi ez és hogyan oldjam meg?


[link]


[link]



2014. ápr. 19. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóval bogarasak a szomszédait? Gyorsan hívd a bogártalanítót!

Amúgy meg szedj le jobb cracket.

2014. ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt vele gond.

(És ha eredeti? ... jó, ezt én se gondolhattam komolyan)

2014. ápr. 19. 23:19
 3/7 anonim válasza:
Igen, ez már nálam is megtörtént és ugye a karakter "ugrál" a normális tini magasság és ez a kicsi méret között. Lehet hogy nálad az öregedés szabályozó zavar be,szóval azt lehet nen kéne piszkálnod. Nálam ezen dolgob csak az segített ha újra kezdtem az egészet, új világ, új ház, és újra megkellett csinálnom a családot :/
2014. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt az apával egyetemistaként kezdtem :'( Nem akarom újrakezdeni.
2014. ápr. 19. 23:47
 5/7 anonim válasza:
Mást nem nagyon tudok :/ neten semmit se találtál erre?
2014. ápr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 moonlightsentinel válasza:

Hát a Sims 3 alapból iszonyat bugos, szerencsére van rá pár mod.


Először is próbáld ki a "resetsim <sim neve>" cheat-et, ha ez megoldja a problémát, akkor "resetsim *" (ez eltart egy darabig, a városban minden simet resetel).


Ha nem, akkor jönnek a modok.

NRAAS: Master Controller moddal katt egy számítógépre, ott NRAAS => Master Controller => Town => Reset Everything (ez mindent resetel, nem csak a simeket, ez is eltart egy darabig).

Meg szedd le az NRAAS: Overwatchot, ha jól emlékszem, ez figyeli az öregedéssel kapcsolatos bugokat. Hajnal 3:00-4:00 között aktiválódik, és akkor javítja a közben felmerült bugokat.

NRAAS: Error Trap ez meg egy általános bug irtó/javító mod. Asszem ez nem aktiválódik külön, folyamatosan figyel.


Ha eddig egyik sem oké, akkor a Master Controllerrel fiatalísd vissza a simeket, majd öregítsd meg őket újra (szintén a Master Controllerrel, nem úgy, hogy kivárod a 3 napot, mert az néha bugos! Bár ha megvan az Overwatch, erre elvileg odafigyel.)


Ha ezek egyike sem jön össze, akkor tényleg új szomszédságot kell kezdeni, de szerintem az utolsónak muszáj sikerülnie!

2014. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, amikor ma újra beléptem, kiírta, hogy hiba lépett fel és elkezdte kijavítani, 1 perc alatt megjavult :D Nem tudom, mi volt ez, de mindenkinek köszönöm :D
2014. ápr. 20. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!