Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta 3 android változat mitől...

Vadaszgo kérdése:

Gta 3 android változat mitől nem mehet?

Figyelt kérdés

Felraktam a telómra több féle helyröl leszedett verziót és telepítés után bekapcsolom a játékot és csak fekete kép van vagy kiírja hogy a program sajnos leált

Ha leszedem a pénzes változatot akkor jó lessz vajon?

Elvileg mennie kéne mer láttam egy videót hogy ezen a telón fut a játék (galaxy gio 4.2.2 android



2014. ápr. 20. 10:45
 1/5 anonim válasza:
Velme is előfordult ez az eset más játékkal mikor megvettem az eredetit, az gon nélkűl működött.
2014. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha az eredeti nem működik akkor kérsz segítséget a kiadótól ő biztosan megoldja
2014. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát bocsánat, De nagyot röhögtem.:)

Ilyen telefonnal nem fog elindulni nagyon gyenge telefon. Ne is csodálkozz. Legalább 512mb ram kell neki.(Ajanlott)

2014. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát röhöghetsz mer még a régi telómon is elment ami egy alcatel one touch volt aminek még ilyen paraméterei sincsenek
2014. ápr. 20. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elmegy és a játszhatóan fut között elég nagy szakadék van. Ha játszani akarsz, nem ócska telefont kell venni. És a játékot sem lopni.
2014. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!