Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » F1 2010 játék elmegy 896mb...

F1 2010 játék elmegy 896mb Ram-al?

Figyelt kérdés
Vistám van, megcrackeltem a játékot, a F1 2010 logó előjön egy üres hibaablakkal. Mi lehet a gond?

#F1 2010 #896mb RAM
2014. ápr. 20. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Kevés neki !
2014. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy rFactor mod-ot.

pl. az RFT 2012-t.

https://www.youtube.com/watch?v=TmWBCOSOo6s

Ez gyengébb gépeken is megy.

2014. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudtok ajánlani más Codemasterses játékot, ami elfut 896mb RAMmal? Lehet hogy kipróbálom az rFactort, köszönöm a válaszokat. Vagy valami jó grafikájú F1-es játékot? (F1 Challenge az megvan)
2014. ápr. 21. 07:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó grafikája is legyen, meg fusson is a gépeden. . . . .Egy kicsit sokat kérsz. :)
2014. ápr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát...... :D Az rFactort is alig viszi el pl egy rft-vel, csak orr nézetben tudok élményben vezetni. Akkor mind1, valamilyen f1-es játékot, ha tudsz ajánlani, azt is megköszönném. :)
2014. ápr. 22. 07:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Az RFT ben, (vagy bármilyen rFactoros game ban) a Config menüben, ha leveszed a grafikai beállítást "mérsékelt DX8-ra akkor jelentősen megkönnyíted a géped dolgát. Igaz ez a grafika rovására megy.

Léteznek F1C re alapuló játékok is. Nem szükséges hozzá az alap játék. Némelyiket csak telepíted és kész.

[link]

Azt megjegyzem hogy nem nagyon szeretik az Win7 et, mert alapvetően XP re írták őket, de akad közöttük olyan ami egy két pálya kivételével elég jól el lehet velük bohóckodni.

Jó játékot !

2014. ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet, a grafikán nem is látszik mikor directx8-ra tettem át, és már nem akad. :) Most megpróbálom a F1 2014-es rfactor modját feltenni, hátha lesz valami belőle. :) Köszönöm a segítségedet! :) :D
2014. ápr. 23. 07:13
 8/9 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném megkérdezni, hogy a HUD-ot az rfactor mappáján belül, hol kell beállítani? Előre is köszönöm!
2014. ápr. 23. 07:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy rémlik, azt külön kell letölteni. És talán kell hozzá Java is.

A Maszosz oldalán már megszünt az a részletes leírás, ahol elég szemléletesen le volt írva minden.

Egyébként az ilyen plugin-októl eléggé akadós lesz a játék.

Ha továbbra is akadna, akkor a plugin mappából kitörlöd a kerékcserére vonatkozót, és tovvább könnyíted a géped dolgát.

Ez mondjuk csak a 2012 es verzióra érvényes, A 2011 es a legstabilabb, ezt tapasztalatból mondom.

Kipróbáltam a 2014 es mod ot én is, hát ekkorát rég röhögtem játékon. Egy kalap szar. De később biztos lesz még jobb is.

Ajánlom még figyelmedbe az IMT modding team-et. sajnos ők igazából multira készitik a játékaikat, ezért offline.ban elég viccesen viselkednek az autók.

2014. ápr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!