Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FIFA 14 telepítési hiba...

Kovács Zoltánka kérdése:

FIFA 14 telepítési hiba Originen keresztül, valaki ötlet?

Figyelt kérdés

FIFA 14-gyel eljátszottam egy darabig, az Origin szerint 331 a játszott órám vele. Rátérek a lényegre..

Kisebb problémák miatt le kellett törölnöm a FIFA 14-et. Mappával együtt letöröltem, vezérlőpultból is.

Újra akarom telepíteni, berakom a CD-t (mert eredeti van meg)kiírja, a Telepítés menetét. (origin telepítése, fiók beállítása,játék telepítése), rámegyek, hogy "Folytatás", ki x-eli ezt az ablakot, odavisz az Originnál a játékok tárolásához, kiírja a FIFA 14 képénél, hogy "Telepítés előkészítése..." és alul előjön egy Origin ablak. (100% biztos vagyok benne, hogy ez a telepítő ablak)Alt+tab-bal, 2x rákattintok nem. Sehogy sem tudok egyszerűen rámenni.. Nem akarok hazudni, igazat mondom minimum 3 órája keresem a megoldást de nem találom.. 32 bites Windows 7em van, eddig tökéletesen ment a FIFA 14 a gépemen, sőt a FIFA 13 is megvan CD-n, az is tökéletesen ment. Tudtok segíteni?


2014. ápr. 20. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Megoldás?


Beteszed a lemezt szépen a szekrénybe, az életben soha többé nem lesz rá szükséged. Elindítod az Origint, bejelentkezel abba a fiókba, amin eddig játszottál, a játékaid listáján rányomsz a FIFA14-re, majd a telepítésre. Megvárod, amíg letölti és telepíti. ilyen egyszerű. A lemez egyszer használatos, igazából semmi értelme, csak a kulcsot adja. Sok új EA játék már üres dobozzal jön, lemez nélkül éppen emiatt.

2014. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam a "letöltés" opciót is, de megint előjön egy ablak, és nem tudok belemenni. Kell kép bármi, nem vagyok elég hihető skypera vegyél fel (ha van) : petyaapapxd a felhasználónevem.
2014. ápr. 20. 19:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Sőt! Most próbáltam, "Napi ajánlat elindítása..." opciónál is előjön egy ablak, és nem tudom megjeleníteni. Szerintem az Originemmel van gond. Próbáltam már az elmúlt órákban újratelepíteni, minden beállítást alaposan megnézni de semmi..
2014. ápr. 20. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!