Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt melyik program csinálja?...

Ezt melyik program csinálja? Meddig normális? Nem vagyok műszaki zseni, de fura.

Figyelt kérdés
xp-m van. Amikor elkezdem tölteni 1 film 100mb darabjait a D-re, volt 600 mb üres hely volt a C-n 1.5Gb a D-n. 200mb-ot letöltöttem a D-re ezután a C-n maradt 60 mb. Áthelyezéssel csináltam annyi helyet, hogy lett a C-n 350mb, lejött a darabból 40mb, és most 167mb hely van a C-n. Tudom, hogy úgy dolgozik a gép, hogy ha a D-re töltök az internetről, akkor is előbb a C-re letölti az egészet, és ha lejött a 100% átteszi a D-re. De azért az már túlzás, hogy 100mb letöltéssel felzabál 250 mb helyet. Légyszi, ha tudtok adjatok tanácsot.
2009. dec. 22. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet h vírus, de előtte próbáld meg CCleaner-el tisztítani
2009. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!