Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az audio...

Miért nem működik az audio driver?

Figyelt kérdés
Van egy régi gépem, amiben egy ASUS A7A266 nevű alaplap van, és Windows XP van a gépen, és ehhez az ASUS A7A266 alaplaphoz letöltöttem egy Audio drivert, rendesen letöltöttem kicsomagoltam, és találtam egy Mixer.exe filet és próbáltam simán és Futtatás mint-ben is megnyitni, de várni kell 2 percet és kidob egy Errort ezzel a szöveggel: valami izé 0x000000-ra hivatkozott, a Memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read. Vagy ilyesmi. Mi lehet a megoldás? Eddig jól működött csak újra kellet rakni a Windows XP-t, és azóta nem jó? Mi a megoldás?
2014. ápr. 21. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
rendszergazdaként futtatod?
2014. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak próbáltam. de sehogyse. :(
2014. ápr. 21. 12:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Tölts le másikat.
2014. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De honnan, akárhonnan töltöm le ugyan ez a fájl. :(
2014. ápr. 21. 12:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha egy EXE fájl van a könyvtárban az nem azt jelenti, hogy mindenképp azt kell indítani. Ebben az esetben - már nem emlékszem pontosan a fájl nevére - valami AUDIO.INF fájl a lényeg. JObb katt a fájlra és a menüben futtatás parancs. Talán így...
2014. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 csacsi2 ***** válasza:

Menj be az eszközkezelőbe. futtatásba: devmgmt.msc

Keresd meg a hang- audio vezérlőt, majd eltávolítás.

Indítsd újra a gépet.

[link]

Ne engedd automatikusan települni, ha felismerné a hangkátryát!majd próbáld meg telepíteni.

Ez a hivatalos verzió:

[link]


0x000000 kód I/O megosztási hibára utal. Valószinüleg egy másik driverrel nem fér össze, ezért javasolm az eszközkezelőben távolítsd el az összes feltelepült hang drivert!

[link]

2014. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 semmilyen AUDIO.INF fájl nincs ott. :(
2014. ápr. 21. 15:18
 8/12 anonim ***** válasza:

A pontos neve CMAUDIO.inf.


Most direkt letöltöttem és megnéztem, mert mondtam, hogy nem emlékszem pontosan. Két betű nem stimmelt, attól még lehetsz kreatív és kitalálhatod. A csacsi2 által ajánlott is ugyan az ami fent van a gyártó honlapján.

[link]

2014. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, letöltöttem mindent úgy csináltam ahogy montad de nem sikerült.
2014. ápr. 21. 15:31
 10/12 anonim ***** válasza:

ha a hivatalos oldalról letöltött driver nem jó akkor ennyi. Erre nem lehet mit mondani. Ha az nem jó akkor semmi.

Oprendszer újratelepítés, ha az sem akkor kuka...

2014. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!