Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki Titanfall?

Valaki Titanfall?

Figyelt kérdés
Lenne egy óriási kérésem! Ha van valaki aki megvette a Titanfall című játékot,és osztozna velem az origin accounton amin rajta van légyszi írjon privátot! szeretnék játszani a titanfall-on de még nem vettem meg. megbízható vagyok teljes mértékben. ha van valaki akivel közösen tolhatok egy titanfall karit írjon! :) nagyon jól játszom,nem verem át köszi :)

2014. ápr. 21. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

ilyen biztos nincsen. és 1 accountot csak 1 ember használhat. ez olyan mint ha mondanád egy ismeretlennek ad kölcsön az audio a8-at meg még nem próbáltam vigyázok rá nyugi csak amig nincs kessem addig el vinném pár körre.


magyarul úgy ki lennél nevetve meg meg pofozva ahogyan még nem voltál..

2014. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyrészt kár hogy Magyarországon nem bíznak meg egymásban az emberek, és abban sincs igazad hogy Origin accountot egy ember használhat mert énis egyet használok közösen a haverommal és kérlek ne túlozzunk Ennyire mert egy játék meg egy autó nem összehasonlítható értékileg. Köszönöm a választ pancserkám, de én nem a véleményed kérdeztem... ;)
2014. ápr. 21. 17:51
 3/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Jó de azért az nem valószínű, hogy valaki megveszi a játékot, aztán ingyen kockáztatja az egészet azzal, hogy egy idegennek megadja a jelszót, aztán nem is tud játszani amikor az ismeretlen pajtija játszik vele. Teljesen nonszensz.
2014. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez is igaz. Csak gondoltam hátha van valaki akivel csinálhatnám a karakterét :/
2014. ápr. 21. 23:28
 5/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Szerintem ha valaki kifizet legkevesebb 9600 forintot egy játékért az nem kockáztatja az egészet hogy gyorsabban fejlődjön.
2014. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!