Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Normális ez a különbség...

Normális ez a különbség Windows 7 és 8 között?

Figyelt kérdés
Nos a notebookomon több mint egy éve windows 7 home premiumot használtam aztán leváltottam windows 8 ra... és azt vettem észre hogy hogy még windows 7 alatt naponta kellett futtatnom ccleanert és advanced system care-t ( a telepítés napjától kezdve ) mert ha nem futtattam naponta legalább egyszer akkor fagyott meg minden baja volt... aztán most hogy váltottam win8 ra majdhogynem el is felejtem őket mert nem lassul és fagy... meg gondoltam arra is hogy hibás a telepítő így kértem egyik havertől az ő lemezéről egy másolatot és az én serialommal telepítettem meg szedtem le telepítőt netről is de az is ugyan úgy fagyott mióta meg win8-am van jóformán csak megszokásból futtatom őket lefekvés előtt de elég sokszor el is marad de mégsem fagy...

2014. ápr. 21. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, 7-re nem raktad föl a drivereket, a win7 alapdriverrel megoldotta, de a 8 már talált hozzá drivert, ezért nem fagy.
2014. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de feltettem... lemezről amit kaptam a noti mellé... win8 hoz meg már a packard bell letöltőközpontjából szedtem le... meg frissítettem őket minden programmal együtt..
2014. ápr. 21. 20:01
 3/7 A kérdező kommentje:
10 napja váltottam de lehet hogy túlzok ha aztmondom hogy 3x futtattam a ccleanert és az asc-t...
2014. ápr. 21. 20:02
 4/7 A kérdező kommentje:
meg még egy fura dolog hogy a win7-et valami oknál fogva 2-3 havonta ujrakellett tennem de a win8 az asztali gépünkön már november óta fent van és semennyire nem fagy meg nem szenved mint ahogy a win7... valamiért a win7 nálam mindig is szenvedett...
2014. ápr. 21. 20:05
 5/7 tabaki ***** válasza:
Hát csak óvatosan, mert ha túlságosan rákapsz a normálisan működő oprendszerekre, a végén még a linuxnál fogsz kikötni...
2014. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
xDDD lehet... :D beismerem már próbálkoztam vele... és néha komolyan elgondolkoztam rajta hogy átfogok váltani... de ami késik nem múlik... csak az a gáz a linuxal hogy nagyon idegen, szokatlan meg teljesen más mint a windows... windowsokban már eléggé otthon vagyok de linux az nekem még kínai...:D
2014. ápr. 21. 20:55
 7/7 tabaki ***** válasza:

Nem tudom, melyik disztrókkal próbálkoztál, én általában a kényelmesebbekkel (UHU, Ubuntu, Mint), és mondhatom, jóformán nem érzem a különbséget (legalábbis Win7-ig, nyolcast még nem próbáltam). Tehát ezt a kínai-dolgot nem egészen értem. Ettől még más okok (játékmánia, profi szoftverek) szólhatnak a Windows mellett, de a kezelésében semmi képtelen dolgot nem tartalmaz a linux -- szerintem egyik napról a másikra csempékre váltani nagyobb ugrás...

:)

2014. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!