Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 verziói közül...

Windows 7 verziói közül melyik a rendszerkímélőbb?

Figyelt kérdés

A gép:

AMD Turion 64x, 2.00GHZ, 1mag

1GB RAM

NVIDIA GO7300VGA, 256MB


Tudtommal a Home kevesebbet eszik mint az Ultimate. Jelenleg utóbbit használom, grafikailag teljesen le van butítva. Szerintetek megérné Home-ra váltani vagy csekély lenne a sebesség változás?



2014. ápr. 21. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindegyik féle 7-nek ugyan az a igénye,ugyan annyit eszik.Mindegyik volt már a gépemen..

Annyit tudsz csak tenni,hogy a felesleges szolgáltatásokat (már ha tudod melyikre nincs szükséged illetve erre google is segítséget adhat) kikapcsolod,letiltod.

2014. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Maga a w7 a rendszer!
2014. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Maga a win 7 a rendszer de abból is van több féle! -.-"

Köszi 1.es, már szinte mindent lekapcsoltam.

2014. ápr. 21. 20:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Erre a gépre jobb az xp, támogatás ide vagy oda. Nyilván az Ultimate tele vn különféle szolgáltatásokkal, amit az életben nem használsz ki. Ha azt akarod, hogy gyors(abb) legyen, használj xp professional sp3-mat.
2014. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tegnap váltottam XP-ről 7-re. Tuti nem fogok visszamenni, akkor inkább várok 2-3mp-el többet a progik megnyitására és a jövőbe majd beruházok +1GB RAM-ra... Köszi a válaszokat!
2014. ápr. 22. 07:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Esetleg egy Win7 Startert kipróbálhatsz. Van néhány hátránya, de az (talán) valamivel gyorsabb lenne.
2014. ápr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Amúgy itt vannak a rendszerkövetelmények:

[link]

Ha a verziót akarod cserélni, akkor:

[link]

Ja, és mellesleg, az XP-ről már levették a támogatást.

2014. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az XP-ről most 8-án levették, de egy pár nappal később meghosszabbították még egy évre mert a világon még mindig több millióan használják azt a rendszert!

2015 áprilisáig biztos lesz hozzá frissítés.

2014. ápr. 25. 21:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez igaz?

Bár eddig se frissítettem az XP-m,de én nem hallottam erről,hogy meghosszabbították volna,még hírt se olvastam,láttam róla!

Esetleg tudsz hozzá adni linket is,ahol ezt írják?

2014. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1-2 helyen írják de nem igaz. :D csak valami pihentagyú kitalálta. :D
2014. ápr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!