Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptopban CPU hőmérsékletnek...

Laptopban CPU hőmérsékletnek ez magas vagy megfelelő?

Figyelt kérdés
Egy Lenovo G505s laptopot használok, amit egy AMD A8-4500M processzor hajt. A probléma az, hogy ha 2-3 óra kikapcsolt állapot után bekapcsolom a laptopot és megnézem a Speccyt, 85-90 fokot mutat. Úgy gondolom ez kicsit sok. Kicsit meg van emelve a laptop (kis fakockákkal :D), és játék utána van hogy majdnem 120 fokra felmegy a cpu hőmérséklete. Tudom hogy laptopoknál nagyobb szokott lenni a hőmérséklet , mint asztali pc-n de ez sok. Hűtő padom még nincs, de be fogok szerezni egyet. Ez a hűtő : [link] szerintetek mennyire vinné le a hőmérsékletet?
2014. ápr. 22. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Abban a programban ne bízz, nem mutat igazat. Ezzel nézd meg: [link]
2014. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: ebben a progiban hol tudom a hőmérsékletet nézni?
2014. ápr. 22. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt használom, a tálca értesítési területére kiteszi a hőmérsékleteket. Be lehet állítani, hogy a Windwos-zal induljon. Naplózik is (maxot). Nem csak hőmérsékletet, hanem pl. memóriahasználatot, CPU/GPU órajelet is mér.

2014. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!