Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a gépemnek? Mit...

Mi a baja a gépemnek? Mit tegyek? Több infó lent!

Figyelt kérdés
A héten a gépemen lévő összes böngésző elkezdte azt csinálni hogy nagyon lassan hozza be a honlapokat, és állandóan nem válaszol. Futtattam ccleaner frissitést, vírusírtót de nem javult meg. Mit tegyek? (hozzá nem értő trollok kíméljenek, köszi)

2014. ápr. 22. 20:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit kihagytam hogy a netem biztos nem rossz mert telefonról és laptopról is tökéletes a net ha használom, és torrent meg minden egyéb KI van kapcsolva!
2014. ápr. 22. 20:21
 2/5 anonim ***** válasza:
milyen vírusírtóval vizsgáltad?és mit töltöttél le vagy esetleg telepítettél amitől belessulhatott vagy megfertőződhetett a gép?
2014. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 levis56 ***** válasza:
2014. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
avast! nevű vírusíirtóval, pont azóta mióta letöltöttem a cabal online nevű játékot, de az azelőtt is levolt szedve, mégse volt ilyen baja.
2014. ápr. 22. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
éna helyedbe eset online scannerel atvizsgálnam mert szerintem az avaszt csak dísz vírusírtó (legalább is nekem az volt).advanced system careval a gépet átvizsgálhatnád hibák után kutatva(tapasztalatból mondom ez a program a gépet jelentősen fel tudja gyorsítani)
2014. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!