Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyik napról a másikra dupla...

Nano Dream kérdése:

Egyik napról a másikra dupla akkora pingem van a játékba, és élvezhetetlen, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Bf4-ről lenne szó, eddig teljesen jól ment minden, erős gépem van, a szervereket mentettem el a facvoritba 50-70 es ping szokott lenni, most mind 120- fölött van.

Virusírtó nem frissít, ráküldtem a vírusirtást, spybot-ot, cc cleanert, felszabadítottam 30 gb-ot, letöltöttem a game bostert, és nem változik. Nem tudom mitől ugorhatot fel már 3 napja, és mért nem megy le. Mi húzhatja ennyire a netet, gépet?



2014. ápr. 22. 21:05
 1/2 anonim válasza:
Torrent,gugli,youtube,esetleg a winfos sutyiban frissitést tölt le :D
2014. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztos nem tünt volna fel hogy a háttérbe megy a youtube, vagy bármely chromos alkalmazás. 3 napig nem tölt semilyen frissítést.
2014. ápr. 23. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!