Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miben különbözik a Windows...

Miben különbözik a Windows 8.1 a sima 8-tól?

Figyelt kérdés

Miben különbözik a Windows 8.1 a sima 8-tól azt leszámítva ,hogy van start gomb és kicsit más a kinézete?

Melyiket érdemesebb felrakni?


2014. ápr. 23. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8,1 jobb
2014. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ahogy mondta előttem, 8.1 jobb. amúgy látszólag nem sokat változott és start menü még nincs egyikben sem. hivatalosan szeptembertől lesz úgy olvastam. de lehet letölteni mindenféle helyekről ha nem bírsz meglenni nélküle. először nekem is furi volt h nincs, de mostmár tök jól megvagyok nélküle. semmi szükség rá.
2014. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Start menü és egy kevés biztonsági folt.
2014. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A 8.1-et,mert már csak ahhoz lesz frissítés.Jobban optimalizált.
2014. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2014. ápr. 23. 13:25
 7/15 P.O.C. ***** válasza:

Egyik szar, a másik szarabb. Persze ennek iránya változó az egyes szempontok szerint.


A sima nyolc stabilabb, felhasználói felület kevésbé használható és testre szabható. A 8.1 és a 8.1 Update, már nem olyan merev, több minden állítható, picit lassabb, de legalább instabilabb és még kevesebb (pár éves) hardvert és szoftvert támogat. Az a rohadt csempét egyikből se lehet kiirtani.

2014. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Egerecske ***** válasza:
én pont a csempe miatt nem használom, ezért maradtam a win 7 nél
2014. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon merevek vagytok....csempét 1 gombnyomással át lehet lépni és nem is kell visszatérni rá ha nem akarsz. Az h kevés dolgot támogat meg csak a 8 megjelenése utáni hónapokra volt igaz. Már minden fut. Az viszont igaz hogy stabilitásban jobb volt a 7. Fagyott már le nekem a 8, de nem rendszeres probléma. Cserébe sokkal gyorsabban indul el és kevesebb ram-ot eszik.
2014. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 P.O.C. ***** válasza:
Hát ha csak ennyi, akkor nálam marad a 7, a gyorsabb indulást elértem SSD -vel, a RAM fogyasztás se feltétlenül igaz. Ma már minden korszerű gépbe van legalább 4 GB, az bőven sok még a 7-nek is.
2014. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!