Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Fraps mér nem vesz hangot?

Valter6672 kérdése:

A Fraps mér nem vesz hangot?

Figyelt kérdés
Csak mikrofonnal veszi a hangot, de ami a játékba megy alap hang, azt nem veszi.Meg lehet változtatni?
2009. dec. 23. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Be kéne állitani
2009. dec. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kössz, sokat segítettél. ->elinditom-->Movies->Record Sound....és akkor nem a játék hangit veszi fel, hanem amit a mikrofonba beszélek, vágod?
2009. dec. 23. 14:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom fejböl, de a hangbeállításainál van egy olyan, hogy milyen forrásból rögzítsen. Ott valszeg mikrofon van neked. Valami olyasmit kell beállítani, hogy "What heard", vagyis ami éppen hallatszik. Biztosan megtalálod, nincs sok opció a hang beállítására, és ez az egyik.
2009. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
dupla klikk tálcán a hangszóró ikonra az óra mellett (vagy vezérlőpult->hangok és audioeszközök->speciális), majd Beállítások->Tulajdonságok, ott "Felvételhez" és ikszeld be a Stereo Mix-et (magyarul vmi hanghullám kimenet keverő ??)
2009. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Márjó
2009. dec. 23. 14:20
 6/11 anonim válasza:
Help Me. Nekem 2006-os Fraps-em és én nem lelek olyat, hogy Hang beállítások. Merre találom?
2010. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Ne kérdezz több különböző dolgot egy kérdésben. Akkor írj ki inkább több kérdést!"


Irj ki egy másik kérdésbe, ott talán tudnak segíteni.

2010. febr. 8. 15:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszi, nekem is ez volt a probléma, hogy nem tudtam a hangot felvenni, de már jó ;)
2010. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Jó neked! Nekem pont a beszédet kéne felvenni, a játékhangot felveszi a beszédet nem xD
2011. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
utsó nekem is ez a problémám most...:D
2012. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!