Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letöltök egy filmet miért...

Ha letöltök egy filmet miért teszi a kis fájlokat RAR állományba, és nem tudom megnyitni magát a filmet? Lent:

Figyelt kérdés
U torrenttel szoktam filmet letölteni, és egy mappába mentem őket.Viszont ha letölt egy filmet akkor csomó ilyen fájl van benne és oda van írva a film címe alá pedig h RAR állomány. Mit kell vele csinálni? Az egyik filmnél tömörítettem , de akkor a sok kicsi mappából lett egy nagy és ugy sem tudtam megnyitni a filmet. Kb 10 filmletöltésből 5-öt igy tölt le:(Esetleg egyenként kellene kicsomagolni? Sztem ezek már kicsomagolt fájlok és az nagyon sok lenne. Miért van ez? Köszönöm a segitségeket!
2009. dec. 23. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A legelső fájlt kezdd el kicsomagolni és magától kicsomagolja az összes többit is.

Amikor kész megkapod a filmet amit le tudsz játszani.

2009. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

bizony, ki kell csomagolni őket és akkor lesz egy nagy fájlod, aminek a kiterjesztése többnyire avi, esetleg iso.

az avit gyakorlatilag mindegyik lejátszóprogram le tudja játszani, ha iso a kiterjesztés, akkor azt vagy kiírod lemezre - ekkor dvd alak lesz belőle, vagy mountolod és úgy játszod le.

2009. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)Sikerült:)
2009. dec. 23. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!