Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Total commanderben . Rar...

Total commanderben . Rar fájlok összefűzése?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy nem igazán értek hozzá, de megjegyzések helyett légyszi inkább segítsetek!

Szóval letöltöttem egy torrent játékot, persze a fájlok darabokban vannak, megnéztem tutorialokat, de nem értem, ennek ellenére sem az egészet. Addig eljutottam, hogy az stv-vel végig kell ellenőriztetni, aztán pedig kicsomagolni az első rar-t. De utána? Mégis mit kéne egyestíeni vagy hogyan, ha a többi nincs kicsomagolva, vagy nem kéne kicsomagolni a többit is? Sajnos a videókból erre nem sikerült választ kapnom.

Ja és mivel egyáltalán nem vagyok ilyenben jártas, ezért légyszi úgy mondjátok, hogy egy laikus is megértse! Köszönöm :)



#Total Commander #.rar #Torrent #fájlok összefűzése
2014. ápr. 23. 22:23
 1/5 anonim válasza:
windows intézőben egyik rar fájl nevére jobblikk és kibontás xx\ ha van fenn winrarod!
2014. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
xx a rar fájl neve és egy új ugyan ilyen nevű mappába fogja kicsomagolni őket vagyis egyesíteni!
2014. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 1 mappában vannak a rar fájlok, akkor a program automatikusan egyesíti őket.

Ha az elsőt már kicsomagoltad, akkor valószínűleg készen is vagy, mert már egyesítette.

2014. ápr. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
....és a negatív megjegyzéseknek senki sem örül, ezt felesleges külön kiírni.....:)
2014. ápr. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Totalcommanderben : ALT+F9 a kitömöritési parancs (ahogyan a töbiiek irták az első rar fájlon - RAR kiterjesztés - állva) akkor a másik oldalra kibontja ami a rar fájlban/fájlokban volt.


Sok sikert.

Üdv.

2014. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!