Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android tabletre feltelepitett...

Cidrimacko kérdése:

Android tabletre feltelepitett játékot tilt a google play. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Torrentről leszedett játékot felraktam, fel is telepitette, viszont mikor a kiegészitő fájlt le akarja tölteni azt irja ki h: Download failed, because you may not have purchased this app. /Nexus 7-2012/ Elviekben 'crackelt'.

2014. ápr. 23. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vasarold meg, ne lopj! Ha meg nincs ra penzed, akkor igy jartal. Menj el diakmunkara, sporolj.
2014. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szar a crack, van ilyen. Vagy keress mást, vagy ha nagyon játszani akarsz vele, vedd meg.
2014. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves első! Ha valakinek tablete van az diák???? :-D Minden esetre köszönöm a nagyon hasznos válaszod. Kedves Második! Én is ettől féltem :S A bajom csak az hogy játékra igen is sajnálom kiadni a pénzt, főleg ha a minőségéhez képest túl drága. Köszönöm a válaszod! :-)
2014. ápr. 23. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, a fogalmazasodbol es felhasznalonevedbol kovetkeztetve altalanos iskolas diaknak tunsz. Ha pedig felnott vagy, akkor a baj nagyobb, mint gondoltuk.

A "ne lopj" tanacs meg aztan tenyleg rossz. Borzaszto, hogy mertem ilyesmit tanacsolni! :)

2014. ápr. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne álszenteskedjünk már itt, nem hinném hogy te mindig mindent megveszel/vettél. Egyébként meg jogos hogy először letölti, mivel nem akar pofára esni vele, hogy szar meg nem indul stb. Ha a fejlesztők még készítenének demókat egyből jobb lenne a helyzet. Amúgy szerintem is a crack lehet a hibás.
2014. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha az első hozzászólásomból te azt következtetted ki hogyleszólom, urambocsá' kigúnyolom a tanácsod. Nem így volt. Szerintem menj egy kicsit sétálni, töltődj fel egy kis pozitív energiával :-) Olyan szépen süt a nap :-) "Keep smilin' ;-) "
2014. ápr. 24. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!