Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy régi számítógépes játékot...

Egy régi számítógépes játékot keresek. A 90-es évek közepén játszottunk vele. Egy űrhajóféle dologgal kellett felfelé menni a képernyőn, lövöldözni kellett a szembejövő ellenségeket és minden pálya végén volt egy nagy főellenség. Valaki ráismer?

Figyelt kérdés
Nem volt egy nagy grafikája de elég jól lehetett vele játszani. A háttér emlékeim szerint nem ilyen csillagos űr volt, hanem egyszínű valamiből állt. A játéktér is csak egy része volt a képernyőnek. Nézegettem már angol meg magyar oldalakat, meg népszerű régi játékok listáját de eddig nem találtam rá. Minden választ örömmel várok, köszi!

2014. ápr. 23. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Galaxian?
2014. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tűt a szénakazalban, kb leírtad a Shoot'em up! játékok receptjét. Xenon 2 Megablast, Raptor is ilyenek.
2014. ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Galaxian, Phoenix, Raptor.

Phoenixbe nagy király voltam.

2014. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 coopper ***** válasza:

Star Defender pack ? :


[link]

2014. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tyrian 2000
2014. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Star Defender Pack meg a Tyrian 2000 nagyon hasonlít rá, de nem ezek lesznek azok. Kösz szépen srácok!
2014. ápr. 24. 19:16
 7/7 vidzlife válasza:

nem a raptor???



[link]

2015. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!