Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen vírusirtót ajánlotok?

Milyen vírusirtót ajánlotok?

Figyelt kérdés

A szüleim laptopjára szeretnék pakolni valami vaskos védelmet, apám 70 fölött van, szóval nem igazán idomítható már, viszont naponta netezik és mindenre rákattint. Sajnos tipikus áldozat, minden belikeol, meg kétes helyekről kétes tartalmakat tölt le, és ezt szeretném valahogy lekorlátozni, mert kezdem unni hogy állandóan bedönti a gépet a sok szeméttel, aztán meg panaszkodik hogy lassú és csináljam meg.

Bármilyen tippet szívesen fogadok, akár valami webszűrő, vagy tűzfal, akármi jöhet. Tegnap/ma telepítettem újra, egyelőre windows tűzfal ajánlott beállításokkal szalad, és minden rendszergazdai dolgot lejelszavaztam.



2014. ápr. 24. 11:56
 1/10 anonim válasza:
Én AVG-t használok már egy jó ideje. Szerintem a legjobb vírusírtó. Gyors és egyszerű :)
2014. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt egy linux mint-el oldottam meg az ősöknél.

Csak felraktam és nyugodtan vagyok, mert nem tudják elrontani. Nincs víros és semmi veszélyes dolog rá.

Több évnyi veszélyes oldal bámulása után is kijelenthetem, hogy nulla a veszély!

De majd itt fogsz igazán jó tanácsokat kapni, bele ne zavarodj a vindózos trükkökbe.

2014. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Idős, kattogós szülőnek valami nagyon agresszívet tegyél, ami nem ad neki sok mozgási lehetőséget. Kasperky, Avast, Comodo. Ezek azok, amik legkevésbé hagyják az embert érvényesülni. És persze a rendszer alatt korlátozott felhasználói fiókot nekik!
2014. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben én is linux mellett teszem le a voksomat...arra tényleg nincs/ vagy csak alig van vírus, kezeltem már Ubuntut és Debiant is, nekem Debian jobban tetszik. Tanítsd meg nagyjából kezelni a lényeges dolgokra (nem nagy ördöngősség) és utána nyugodt szívvel magára hagyhatod az internet varázsában :)
2014. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem reális linuxot ajánlani. Egy 70-esnek magyaráznád el, hogy nincs többé C meghajtó, és ha egyik könyvtárba menti a képeket, akkor a vinyóra kerül, ha a másikba, akkor meg a telefonra?
2014. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Imádni való hogy olyan b@romságokat tudtok felhozni itt a linux ellen.

Mi az hogy nincs C meghajtó???

Ki mondta, hogy annak kell lennie???

Teljesen logikus, hogy egy 70 éves letölt valamit, az a letöltések mappába kerül.

Akkor szerintem kezdjük egy 8-ast betanítani a papának.Na ezt magyarázzuk el neki, hogy a csempék mire valók és miért nincs asztal, meg hova tűnnek el a panelon található dolgok........

2014. ápr. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves 22:28-as valószínűleg a mountolásra gondoltál, a telefonos problémádat nem értem, ha nem mountol be telefont, semmi köze nem lesz hozzá.... márpedig egy idős ember kevés eséllyel fog az okostelefonjára mp3 zenéket pakolni... Ha nem éretsz hozzá, légyszíves maradj csendben.
2014. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Linux nem jutott eszembe, mert én se használtam még soha. Most szépen fenn van az új win 7 szóval nem is tervezem lecserélni a következő összeomlásig, de valamelyik vírusirtóra rápróbálok akkor :)
2014. ápr. 26. 20:29
 9/10 anonim ***** válasza:

"márpedig egy idős ember kevés eséllyel fog az okostelefonjára mp3 zenéket pakolni..."


Látszik, hogy nincs ilyen ismerősöd. Talán te nem értesz az emberekhez? Nem csoda, hogy a linuxhoz meg igen...

2014. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te ne döntsd már el, hogy nekem milyen ismerőseim vannak jó? :D Hallgass inkább és örülj, hogy lyuk van a seggeden..
2014. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!