Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit szóltok hozzá, hogy az...

Mit szóltok hozzá, hogy az OLX és a Jófogás.hu, mint a 2 legnagyobb hazai apróhírdetési "óriás" ilyen f0st@licska applikációt tud csak összehozni?

Figyelt kérdés

Ez szégyen!

Még egy lakótelepi magánszemély is jobb app.-ot dob össze.



2014. ápr. 24. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán, minek mobilapp? Olyan nehéz böngészőben megnyitni a mobilra optimalizált oldalt? Meg maga a név, az olx is hülyeség, az apród jobb név volt.
2014. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyet értek ez iszonyat szégyen.. legalább kitalálnának egy hasonló rendszert mint a hardverapró meg társai de ez nekik nem megy. adminok miért vannak ? le töltök a hirdetésemhez egy rohadt képet hogy legyen reklámja fel töltöm a hirdetéshez erre moderálják hogy kép ilusztrációt nem lehet ki tenni csak sajátot bezze ha valakit meg lopnak az oldalon akkor holvannak az adminok ??????????!!!!!!!!!!!!!!!
2014. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amit te csináltál, az is lopás, ott vannak...

Amúgy ha valakit meglopnak:

- egy ember azt mondja, meglopták

- a másik azt mondja, hogy nem lopta meg


Kinek higgyenek? Egyiküknek sem fogták a kezét...

2014. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Amit te csináltál, az is lopás"


akkor elég sokan lopnak mert akik laptopot,tv-t,mosogépet had ne sorolajm hirdetnek és van kint kép illusztráció hogy miről is van szó akkor az lopás !? hát gratulálok az értelmi felfogásodnak valószínűleg nem mindenkinek van othon csodálatos fényképező gépje hogy csináljon egy képsorozatot . a képeken semelyik cégnek nincs ott motja -emblémája akkor miért lenne már lopás te gyökér? ha valaki ki tesz egy közöségi oldalra egy képet pl hogy ilyen kutyája van akkor ő is lopott ezzel. szerintem te nem vagy tisztában a fogalmakkal !!!

2014. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha más képét használod fel, az miért nem lopás? Megjelölöd esetleg a forrást is? Kétlem...

Fényképezőgép? Amikor telefonnal is lehet fényképezni (nem csak okostelefonnal...)? Kölcsön is lehet kérni? És én vagyok a gyökér?

Jó, hogy azt nem mondod, hogy az sem lopás, ha más wifijét használom az ő tudta nélkül, mert nem mindenkinek van otthon internetelőfizetése... Ezt a logikát b+


Amúgy meg a szabályzatban valószínűleg le van írva, hogy saját, VALÓDI képet kell kitenni. Amit Te a regisztrációval, használattal elfogadtál, na ki a gyökér?!

2014. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

-mielőtt el"gyökeresedne" a hangulat,

Szerintem előbb volt kamera egy mobilban, mint a Net.

(kivéve a Wap-ot.)


Tehát amennyi erőből a hírdető tud feladni telefonról hírdetést, ugyanannyi erőből le is tudja fényképezni a termékét!

(net-es telóban tuti van kamera)


De visszatérve a kérdésemre:

például az olx-nek nem lett volna egyszerűbb az apród app.-ján átszerkeszteni a logo-t?

Régen csináltam pár wap oldalt.

Egy még most is fut. :-)

Szóval 3 kattintás az egész és kész. :-\

2014. ápr. 25. 10:06
 7/11 anonim válasza:
Én azért használom az OLX-et mert épp hogy engedi a termékről a nem saját magam készített képet is feltölteni. A jófogást ezért hagytam ott 2 hirdetés után. Használd az OLX-et, amúgy szerintem sem lopás ha egy katalógusképet feltöltesz, amin esetleg látszik hogyan is néz ki mondjuk a hirdetett farmernacid felvéve, meg ilyesmik...
2014. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha más képét használod fel, az miért nem lopás? Megjelölöd esetleg a forrást is? Kétlem...



ezek olyan kép illusztrációk amik reklám képek !!nem valódi otthon fényképezettek. ahogy írtam 90 %-ban az oldalon vannak ilyesfajta képillusztrációk másnál azokért nem szólnak be. az (apród)"OLX" meg egy megbízhatatlan oldal .. alapból ki írom hogy csak személyesen itt és itt lehet át venni akkor rám ír a 300 kilométer arréb lévő ember is hogy érdekelne .. de amikor le írom neki hogy ha előre utalt akkor esetleg el küldőm már húzza a száját ráadásul még meg is említettem neki hogy le ellenőrizheti más megbízható oldalon a szavahihetőségemet-becsületességet .. na mind1 ez a hírdető oldal tele van többségben szava híhetetlen emberekkel akik csak érdeklődnek de nem vesznek semmit vagy ha venni akarsz valamit akkor meg nem válaszolnak. a moderátorok itt nagy rakás sz**t nem érnek ..

2014. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kinek a pap kinek a papné. - vagy mifene. . .

Nekem "még" nem volt rossz tapasztalatom az olx-en.

Persze értetlen emberek mindenhol vannak.

Gyakorlatilag az összes eladott termékemet az apródon adtam el.

A jófogáson semmit.

Szerintem a számláló is kamu!

Múltkor feladtam egy hírdetést,

kiírta, hogy: sikeresen feladva.

Mire visszaléptem a főmenübe - ami kb 3másodperc - már 4-en nézték meg.

Azért ennyire nem kéne. . . .

Semmi átvizsgálás,

semmi moderálás,

4-szer annyi látogató,


viszont nulla telefonhívás,

nulla e-mail.


Ez nekem bűzlik!


Visszatérve a kérdésemre, az app.-juk mindkettőnek f0s!

Lehet, hogy a moderátorok birkák, de a fejlesztők sem különbek se a jófogáson se az olx-en.

2014. ápr. 27. 01:39
 10/11 anonim válasza:
A számláló a jófogáson szerintem is csak trükk, hogy azt higgyük látogatottabb az oldal. A fényképmániájuk a biztonság miatt lenne, de ha belegondolsz gyakorlatilag semmi valódi haszna nincsen. Aki csalni akar és nincs meg neki az áru csak fényképpel csalogatja a palimadarakat az megoldja akkor nem katalógusképpel.
2014. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!