Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sürgős kérdés! Miért nem megy...

Sürgős kérdés! Miért nem megy egy (játék) program?

Figyelt kérdés
Ma vittem a gépet (a házat) a szerelőhöz, kiszedett belőle pár vírust. Gondoltam ezek a programok utána fognak menni. De nem. Ezekutá azt gondolom, hogy a monitorral van a gond. Ha behozom, a játékot, ezt írja ki: Requires Hardware Graphics Acceleration. Mi lehet? Van "Sounds Graphics Network" nevű CD,azzal tudom "javítani"?
2009. dec. 23. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Videokártya rendben? Fel van telepitve a drivere?
2009. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaja, a videokártyával lesz a difi, illetve annak driverével. A játék hardveres gyorsítást igényel, és azt jelenleg nem kapja meg. Az említett nevű CD-n vélhetően rajta lesz a kártya drivere. Újratelepítette a szerelő a gépet, vagy csak vírust irtott? Bárhogyis, ez elég trehány munka így. Vidd vissza, és karácsony alkalmával borítsd rá az asztalt ;)
2009. dec. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

most a gépet vitted el vagy a gépházat?

a gépház csak tartja a benne lévő dolgokat

2009. dec. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A gépházat. Írtam, akkor valószínűleg a monitorral, van a baj, mert a szerelő minden programot megnézett utána. És ment. Akkor a monitorral van a gond. Jó lesz akkor az említett CD?
2009. dec. 24. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
a monitornak semmi köze a hardware-es gyorsításhoz, az csak a képmegjelenítő eszköz. mint előttem is már leírták, tegyél fel új drivert a vga-dhoz. ha ezután se jó, akkor nem bírja a géped a játékot...
2009. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem kötekedni, akarok, de ha a gépháznak van baja, attól még az alkatrészek működnek, pl.: alaplap, merevlemez, stb.
2009. dec. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó lesz a CD? Amit írtam?
2009. dec. 24. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Bzmg figyelj már oda, miket írnak neked :D


NEM a monitorral van a baj, ez olyan, mintha beraknál egy dvd-t a lejátszóba, az kiírná, hogy karcos a lemez, te meg a tv-re fognád :D A monitorhoz NEM jó a lemez. A gépben lévő VGA vezérlőhöz lesz jó. Na de persze ha a szerelő mindent jól csinált (wehe), akkor erre neked szükséged sincs. Szerintem töröld le a monitort, hátha megjavul :D

2009. dec. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!