Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HDD-ről SSD-re egy meglévő...

HDD-ről SSD-re egy meglévő Win7-et hogy lehet?

Figyelt kérdés

Adott egy általános 7200rpm sebességű 250GB-os HDD rendszerlemez. Az ezen lévő windows7 op. rendszert szeretném ugyan ebben a formájában átklónozni az új Samsung 840EVO 120GG-os SSD-re. De nem tudom amódját.


Rengeteg Topik szól erről, de egyik kacifántosabb mint a másik. Tudom hogy nem egyszerű, de mondjuk ha valaki onnantól kezdve hogy: "Távolítsd el a csomagolást az SSD-ről" -szinten konyhanyelven elmagyarázná lépésről lépésre boldog lennék. mint hova dugjak stb. köszönöm!



2014. ápr. 25. 22:14
 1/4 Tengor ***** válasza:
Tedd újra az oprendszert! Tisztább, szárazabb érzés, mint piszmogni a klónozással!
2014. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A baj az sajnos, hogy olyan programok vannak a rendszerlemezen, amelyek ragaszkodnak a C: meghajtókhoz, és megszámlálhatatlan sok plug-in van összetevőnként telepítve, amiknek a gyorsabb működés érdekében muszáj a programok anyameghajtóján lennie. Mivel a munkám a gépen van, viszont szeretném ha gyorsabb lenne, és nem kéne 4-5 vagy akár egy hetet piszmogni vele, úgy vélem jobb megoldás a jelenlegi rendszer klónozása.
2014. ápr. 25. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Reinstall. Nem is kérdés.
2014. ápr. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan egy másik programot használtam, de az fizetős. Ez viszont ingyenes és tudja azt, amire szükséged van:

[link]

Sok sikert!

2014. ápr. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!