Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a DIRT 3?...

Miért nem indul el a DIRT 3? (többi lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem és feltelepítettem a Dirt 3 SKIDROW-ot és nem indul a játék. Amikor rákattintok akkor tölt de nem indul el. Mi lehet a baja? Gépem:AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core 6000+ 3,12GHz, 4 GB RAM, 160 GB HDD, Nvidia Gforce 8600 Gt 512 mb és Windows 7 Ultimate fut rajta. Ezekkel elvileg el kéne indulnia.

2014. ápr. 25. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert leállították a GFWL-t. Nézz szét Google-ön valami megoldás után. Ha más nem, valami GFWL crack segíteni fog.
2014. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe, esetleg megpróbálhatod tűzfallal megfogni, hátha a GFWL kliens offline módban még üzemképes.
2014. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rossz cracked volt hozzá .. vagy esetleg rendszergazdaként próbáld meg még..
2014. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már utánnanéztem és nem nagyon találtam működő GFWL-t. Ha elindítom a crackelt GFWL-t akkor is frissíteni akarja a Windows assistant ID-t és ezt nem lehet frissíteni.(tudtommal)
2014. ápr. 25. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!