Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assassins Creed IV mentési...

Grobari666 kérdése:

Assassins Creed IV mentési problémám van eltünik a mentésem amitn kilépek a játékból mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a játékot el is indul tudok vele játszani viszont amint kilépek a játékból elveszik az addigi mentésem. Keresgéltem azt mondták próbáljam meg rendszergazdaként indítani a játékot de úgyse menti el. Próbáltam újra telepíteni de így se megy. A vírusirtómat is kizártam a játék mappájából így az se tudja blokkolni. Mit tegyek? Kérlek segítsetek

2014. ápr. 26. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Black Box-os verziót töltsd le, és azt futtasd MINDIG rendszergazdaként.
2014. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azt hol tudom letölteni?
2014. ápr. 26. 11:34
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


A windows 7 nem engedi menteni a fájlokat mivel Win7-ben két mappa alapértelmezetten irásvédett (még akkor is ha rendszergazdaként vagy bejelentkezve) :


C:\Windows

C:\Program Files (64 bites windows esetén a Program Files x86-is)


Ha a fenti mappákba történnek a játék mentések (nagy valószinűség szerint ez áll fent) akkor :


1. Telepitsd máshova a játékot (Ne a C:\Program files hanem D:\Program files vagy C:\GAMES stb)


vagy


2. Ha esetlegesen van a játékban mentési könyvtár beállitás akkor azt állitsd át a C:\Program Files könyvtárról másik könyvtárra.


vagy


3. Inditsd rendszergazdaként a jatékot - jobb egér gomb a programon és futtatás rendszergazdaként vagy az ikonon jobb katt - Tulajdonságok - Kompatibilitás fül - A program futtatása rendsyergazdaként pipa.


vagy


4. Húzd le az UAC-t : [link] és úgy próbáld.


Remélhetőleg valamelyk módszerrel sikerül megoldani a gondot.


Sok sikert.

Üdv.

2014. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget 1-2-3-4 lehetőség sem működik
2014. ápr. 26. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!