Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fel telepitettem az Avast...

ExpreStyle. kérdése:

Fel telepitettem az Avast Premier-t (Crackeltem, Activaltam stb. ), Megy minden normalisan. De nem indull a program tüzfala. Az a kérdés miert es mit tegyetek?!

Figyelt kérdés

Avast Premium Tüzfal HIBA:

[link]



#tűzfal #program #Avast Premium #Biytonság
2014. ápr. 26. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Biztonsági szoftvernél crackelt-hackelt verziót használni nem a legjobb ötlet.
2014. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy mi jó őtlet vagy mi nem az hanem azt hogy: "miert es mit tegyetek?!"
2014. ápr. 26. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:

"miert es mit tegyetek?!"


Kérdezd máshol....:)

2014. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megfogalmazom másként: minden szoftvernél lehetnek hibák (vagy éppen szándékos fertőzések) a törésben, hisz az eredeti futtatható állományok megpatkolásával készülnek. Míg azonban egy akármilyen felhasználói programban azonnal észreveszed, ha nem működik jól, itt nem biztos. (Elvégre hogy tudod megkülönböztetni a jól működő, de vírusmentes környezetben működő vírusirtót a rosszul működő, vírusos környezetben tevékenykedőtől? Szándékosságról nem is beszélve...) Itt speciel tűzfalnál látod, hogy nem megy. Keress új cracket, ha nagyon ragaszkodsz ehhez a megoldáshoz.
2014. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"miert es mit tegyetek?!"


Töröld le, és tegyél fel egy ingyenes alternatívát.

2014. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!