Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikrofon probléma, megoldás?

BoxHeadtm kérdése:

Mikrofon probléma, megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon sokáig rendesen működött a mikrofonom, de egyszer csak a számítógép bekapcsolása után már nem volt a régi. Újratelepítettem a Drivert (Realtek High Audio Device)

És a hangszóró még mindig tökéletesen működök de mikor beszélek egy hangot se lehet hallani (tudom hogy nem a mikrofonnal van a probléma). Mellesleg probáltam állítgatni ezt azt a Driverhez járó segédprogramon de semmi. pedig jelzi nekem hogy bevan dugva stb...

Válaszokat előre is köszönöm.



2014. ápr. 27. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Másik mikrofon próba.

Más gépben a mikrofont kipróbálni.

Ha úgy megy, akkor driverhiba / jack-csatlakozó hibája, ha a gépa többi mikrofont sem veszi.

2014. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha más gépen müködik a mikrofon akkor mit tudok tenni ?
2014. ápr. 27. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Állítsd be a vezérlőpultban a dolgokat, így : https://www.youtube.com/watch?v=B1ELvS42wsQ
2014. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!