Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kitöröltem az emailom (az...

Rudex1 kérdése:

Kitöröltem az emailom (az egészet), de a steam accountom azon maradt, és a steam guard is bevan kapcsolva, és a kodot a kitöröltre küldi. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segìtség kellene, nem átverés, enyém, csak az az email régi volt és kitöröltem a sok felesleges cucc miatt. És gondoltam hogy ami utána kell majd megváltoztatom, és ment is minden, csak a steam nem engedte. Segitség kéne.

2014. ápr. 27. 16:09
 1/5 Tengor ***** válasza:

Ezt benézted. Egyedül maximum annyit tehetsz, hogy a fiók üzemeltetőinek írsz egy levelet, hogy az utolsó jelszóval aktiválják vissza a fiókodat.

Vagy megteszik v. sem.

2014. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok inygenes e-mail szolgáltatónál x idő után újra lehet regisztrálni az e-mailcímet... Próbáld meg ezt...
2014. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy lehet megcsinálni? Nem hiszem hogy a steam nem találkozott még ilyennel... Visszaállitani az emailt nem hiszem hogy lehet, de ha van ilyen azt megköszönném ha elmondanátok :)
2014. ápr. 28. 22:27
 4/5 Tengor ***** válasza:
Mit mondjunk? Írj az e-mail szolgáltatónak!
2014. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A steamnek semmi köze az e-mialhez kb... Annyi, hogy arra van regisztrálva, de pl. azt sem tudja és nem is érdekli, hogy létezik-e, kié, stb...

Ha citromail, regisztrálsz egy újat ugyanazzal a névvel, ha más, akkor is... De ismétlem: ez nem mindegyik szolgáltatónál van így. És eltérő lehet az az x idő, amennyi idő után törlik vagy engedik újraregisztrálni...

Gmailnél lehet, hogy ez nem is működik...


(Amúgy más játékban loptak már így felhasználói fiókot, hogy újraregelték az e-mailt... Ott az a mondás járja, hogy azé az account, akié az e-mail...)

2014. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!