Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha én ubuntun akarok programoz...

Ha én ubuntun akarok programozni akkor lehetséges volna az, hogy a monodewelop legújabb verzióját használjam rajta?

Figyelt kérdés

A wine képes volna tökéletesen működtetni?

Te prpgramozol c# nyelven linux alatt?

Hogyan futtathatom a lefordított c# kódot linuxon?


2014. ápr. 28. 18:16
 1/4 tabaki ***** válasza:

Szerintem az ilyen esetekben pont kétes a Wine használhatósága, de ezt más majd nálam jobban tudja. Azt viszont nem értem, ha linuxon akarsz programozni, akkor miért nem linuxon programozol?

[link]

[link]

Persze, persze, nem a legújabb... de lehet, hogy szerencsésebb, mint az újat áttételekkel használni. Egyébként nem értek a c#-hoz, bocs, ha hülyeséget írtam.

2014. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért nem programozok linuxon mert nemtudom,hogy hogyan fogok futtatni c# ben írt alkalmazásokat linuxon.
2014. ápr. 28. 18:43
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem akar jó lenni.

Elég lenne nekem egy olyan szövegszerkesztő ami van linuxra és automatikus kódkiegészítés is van benne és egy másik fontos dolog amikor beleírok egy obj nevet és a pont után listázza ki a hozzátartozó metódusait.

2014. ápr. 28. 18:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Fontos,hogy ingyenes legyen.
2014. ápr. 28. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!