Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Microsoft World 2007 használ...

A Microsoft World 2007 használata hogy működik?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet megcsinálni a háttérszín beállításokat? a bal egérgombot megnyomtam ott nem volt a háttérszín formázása akk hogy legyen? meg ha képet akarunk beszúrni de a KÉPRE kéne rátenni a szöveget..azt is hogy? lécci gyorsan ez sűrgös

2014. ápr. 28. 18:52
1 2
 1/12 csacsi2 ***** válasza:

Ez szövegszerkesztő. ahoz ,hogy képre szöveget tegyél a képet kell képszerkeszővel szerkeszteni!

A hátteret meg formátum-> háttér nél állítod be:

[link]

Itt ha háttérnek képet állítasz be akkor írhatsz rá.

infok:

[link]

[link]

2014. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tabaki ***** válasza:
Nem használok MS-Wordöt, de gondolom, van Formátum menü oldalbeállításokkal, meg szövegkeret, amit oda teszel, ahova akarsz. Gőzöm sincs egyébként, mit akarsz szerkeszteni, de biztos, hogy a Word a legjobb megoldás?
2014. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 P.O.C. ***** válasza:

Figyel, mit vársz tőlünk komplett gyorstalpalót körmöljünk ide neked?

Ez nem úgy működik, hogy ma még nem tudod, de holnap már profi vagy. Vannak nagyon jó kis több száz oldalas oktató könyvek és van minden lecke végén benne feladat. Megoldod szépen és 1-2 hét múlva mindent tudni fogsz a szövegszerkesztésről.

2014. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 csacsi2 ***** válasza:

Képet így tudsz háttérnek beállítani.i beállítani:

[link]


Pontosan nem tudom mit szeretnél, konkretizálhatnád!

amikor beillesztesz egy képet fájlból akkor lehetőséged van formázni. képp formázása->elrendezés.

Itt tudod beállítani, hogy miként helyezkedjen el a kép:

[link]

2014. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lap elrendezése fül alatt, ha újabb a verziód, középtájt van, h oldalszín:) Képre meg szöveget, hát fúú, esetleg ,de nem mert jobbklikk- körbefuttatás; de lehet, próbálgasd végig, és hogy kép--- szöveg alá lehet ilyet is talán beállítani; és akkor együtt kijelölöd a kettőt és talán van olyan , hogy csoportosítása alakzatoknak vagy valami ilyesmi, és akkor egybe rakja, asszem, nem tutkó:)
2014. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :DDDD
2014. ápr. 28. 19:44
 7/12 A kérdező kommentje:
csak ezeknél mind az a baj hogy 2003as... nekem 2007es kéne :/
2014. ápr. 28. 19:48
 8/12 anonim ***** válasza:
5.vagyok,az eléggé 2007-es, amit írtam:) Nézd már meg légyszi!!:)
2014. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
okés megvan bocsi és köszönöm :DD
2014. ápr. 28. 20:04
 10/12 anonim ***** válasza:
LOL:D Szívesen:D
2014. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!