Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Futni fog ezen a gépen a...

Futni fog ezen a gépen a South Park: The Stick Of Truth?

Figyelt kérdés

mindenütt más gépigényt látok és nem is nagyon tudom hogy az enyém jobb-e azoknál vagy épp hogy rosszabb szóval erre kérnék segítséget

itt a gépem (alapból kicsi a teljesítménye mert még régebben kaptam és akkor fogalmam sem volt hogy majd számítógépes játékokal akarok játszani és ezért egy kicsit rosszabb de olcsóbb gépet rakattam össze)

Operációs rendszer:Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Szervizcsomag 3 (2600.xpsp.080413-2111)

CPU:Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.80GHz (2 CPUs)

Videókártya:RADEON 9200 PRO Family (Microsoft Corporation)

RADEON 9200 PRO SEC Family (Microsoft Corporation) (ezek nem tudom hogy most összetaroznak vagy 2 külön videókártya de mind a kettő 128 MB-os

DX:9.0c

HDD:42GB

Hangkártya:C-Media Wave Device



2014. ápr. 29. 13:52
 1/9 A kérdező kommentje:
még elfelejtettem odaírni hogy a memória az egy 1GB RAM
2014. ápr. 29. 13:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Kevés neki de nagyon talán.
2014. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na most letöltöttem és megcrackeltem hogy megnézzem megy-e még steam felhasználót is csaináltam de nem indul el. a feladatkezelőben látom h a folyamatok között megjelenik de azonnal el is tűnik. ez most azért van hogy rosszul csináltam valamit vagy csak nem viszi a gép? (a teljesítménynél minimálisan emelkedtek meg a skálák kb a feléig az egésznek)
2014. ápr. 30. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszat töltöttél le.
2014. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most letöltöttem skidrowcracktől és nosteamről de mindkettő ugyanazt csinálja
2014. máj. 2. 16:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor gyenge a gép.
2014. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm ^^
2014. máj. 2. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de miért csináltál Steam profilt? Mert ha játékot letöltessz az nem eredeti! A steam-en pedig eredeti játékokat tudsz megvenni és utánna megvenni. De igen, gyenge hozzá a géped. Lehetne még kb 2 GB ram és 512mb vidikari, úgy talán kisebb felbontásban menni fog.
2015. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*megvenni és az eredetit letölteni
2015. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!