Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tényleg a sony vegas a legjobb...

Tényleg a sony vegas a legjobb videószerkesztő?

Figyelt kérdés
Kisfilmet kell csinálnom egy lényegében unalmasabb témáról, és szinte harminc ember csinál ugyan arról, ezért én ötletesebb voltam. Olyan videószerkesztő kellene amiben vannak effektek, lehet vele vágni, illetve hangot tenni alá és felgyorsítani az alap videót. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna nekem segíteni. Ingyenes kene!!
2014. ápr. 29. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

A Sony vegas nagyon sokoldalú program :) Ha nem nagyon értesz, akkor max a 40%-át használod ki :)


Ha mindenképp ingyenesnek kell lennie, akkor tökéletes a moovie maker is! A leírtakat eltudod vele készíteni

2014. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sony vegas tényleg szuper program, én imádom! Viszont ha csak egyszeri alkalomra kell, vmi kis egyszerűbb videóhoz, akkor szerintem fölösleges ilyen nagy progival terhelni a processort...
2014. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:
Amúgy miből gondolod, hogy létezik "legjobb", és mit jelentene? Nincs legjobbság, egy bizonyos kategórián felül a cél szerint szokás választani. Amúgy meg profi szinten az Adobe Premiere-t meg az Adobe After Effectet használják, kismillió kiegészítővel. De ha most máris ugrasz a torrenthez, megérdemled. Profi programhoz profi kell, te meg még nem vagy az. Olyat keress, amelyet használni is tudsz. A Sony Vegast egyébként mindenki dicséri, a Camtasia Studiónak meg a PowerDirectornak is vannak elszánt hívei, a Pinnacle VideoSpin se rossz.
2014. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha könnyen akarsz zenére vagy ütemre vágni, megér egy próbát a TrakAx is.
2014. ápr. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A sonyhoz nem muszáj profinak lenned. Pont attól profi program, hogy kezdők és profik is sokat ki tudnak hozni belőle. Én is kezdőként bénáztam vele, és már az első videóm gyönyörű lett.
2014. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első munkához Windows Movie Maker. Nem egyszer láttam már, hogy olyanok ülnek neki Vegasnak, akiknek fogalmuk sincs, hogy hogyan kell beállítani a projectet, és az 5 perces kisfilmjükből lesz egy 15 gigás, ronda, elnyújtott, letterboxos videó. Kezdésnek a Movie Maker tökéletes, minden PC-n rajta van, pillanatok alatt bele lehet jönni a kezelésébe, és nehéz elrontani benne akármit.
2014. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!