Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám kitörölni? S O S!

Hogyan tudnám kitörölni? S O S!

Figyelt kérdés

Szóval xp-m van, és letöltöttem ilyen vista témát, és hozzá még egy "aero glass border skin" nevű "programot", ami nemis program csak egy ilyen .exe fájl feltettem és a programoknál nem is jelzi, viszont működik, mert az ablakoknak a felső része ilyen átlátszó vistás lett. iszonyatosan lelassitotta a gépem, és megbántam, hogy letöltöttem:S hogy tudnám kitörölni? googleba beirtam mindenfélét, hogy how to delete aero glass border skin stb de semmi hasznavehetőt nem adott ki. valaki segítsen könyörgöm=SSSSSSSSSSSSS

amugy border skin.exe-vel inditottam, az tette fel, de semmi instalálás nem volt, csak rákattintottam és már megis változtak az ablakok.



HELP


2009. dec. 25. 13:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és hiába változtatom meg a tálca kinézetét az ablakok ugyanolyanok maradnak:'(
2009. dec. 25. 13:27
 2/8 anonim ***** válasza:

Asztal jobb klikk - Tulajdonságok - Témák, vagy Megjelenés-nél nem tudod visszaállítani?


Akko probáld itt az alap Thema fájlt indítani

C:\Windows\Resources\Themes

2009. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Akko = akkor :)
2009. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De nemmegy.A tálcát állitja csak vissza, az ablakok ugyanolyanok maradnak:((((((((((((((((((((((

istenem:(

2009. dec. 25. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Rendszer visszaállítást próbáltad?
2009. dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az micsoda pontosabban? és hogy kell? Bocsi, de nem vagy szám.gép zseni:S
2009. dec. 25. 15:58
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


innen töltöttem

2009. dec. 25. 16:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam!! Huh, észre se vettem azt a kis bigyuszt a jobbalsó sarokban:S ott rálehet menni, hogy exit.Aki esetleg letöltené ne ijedjen meg, mint én:S
2009. dec. 25. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!