Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PS 1 emulátor. Hogy állítsam...

PS 1 emulátor. Hogy állítsam be? Többi lent

Figyelt kérdés

pc:

Xp sp3

pentium 4 cpu2.40 GHz

514 MB RAM


EMULATOR:

ePSXe

Van bios egy csomó plugin.


A run bios-nál el indul szépen,de ha be akarok tölteni valamit csak megjelenik az ablak,a cpu 100%-on és a végtelen várakozás.

A játék:(pal) becsomagolva 2 mappa cd1 cd2.bennük 2 pal file,egy mdf és egy mds.Hogy indítsam el az egészet iso ban nem lehet.Nem jelik meg az ablakban a tömörített file,ha DAEMON Tools Lite-ba beteszem és Run CD ROM akkor az örök várakozás.Írjam ki dvd-re?Mit tegyek?Tudna valaki segíteni?Ha kell írok még infót!



2014. máj. 1. 10:30
 1/3 anonim válasza:

Nekem úgy van beállítva hogy a videónál:P.E.Op.S soft drive 1.17 Hangnál:epsxe SPU core 1.8.0.

De amúgy szerintem a játékkal lesz valami esetleg ha megírod melyik játék és honnan töltötted le megnézem nekem működik e.

2014. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Egy korábbi kérdésnél már leírtam a konfigomat, ami talán használható lehet a számodra: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__5051508-m..


Ha nem jönne be, esetleg próbálkozhatsz egy olyannal is, hogy: - Bios: scph1001.bin (USA)

- Video: gpuPeteD3D.dll (Pete's D3D Driver 1.77)

- Sound: spuPeteDSound.dll (Pete's DSound Audio Driver 1.15)

- Cdrom: cdrPeteAspi.dll (Pete's CDR ASPI/IOCTL Driver 1.10)


"A játék:(pal) becsomagolva 2 mappa cd1 cd2.bennük 2 pal file"

Gondolom, te vagy ez a kérdező is: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


A Gran Turismo 2 játék eredetileg is két cd-ből állt. A cd1-el indítod a játékot, majd ha kéri a második cd-t, akkor kicseréled arra. Ahogy a másik kérdésednél is írtam, az emulátorok, mint pl. az ePSXe is képes megnyitni a cdkép fájlokat a "Run ISO", és hasonló névvel ellátott parancsokkal! Ha így elindítod a cd1-et, majd kéri a második lemezt, akkor "esc"-el kilépsz egy picit a játékból, majd a "File - Change Disc - Run ISO" menük alatt kiválasztod, és elindítod a cd2-t!


"ha DAEMON Tools Lite-ba beteszem és Run CD ROM akkor az örök várakozás."

Egy kérdés: biztos, hogy a fájlok mds/mdf formátomok? Véletlenül nem "ecm" valamelyik fájlkiterjesztése?

A cdképeket néha előbb "ecm" fájlokba tömörítik, majd csak eztán csomagolják rar-ban vagy zip-be. Ilyen esetben, előbb ki kell csomagolni az iso-kat "unecm" progival, majd csak eztán lehet mountolni: www.theisozone.com/downloads/playstation/tools/unecm/ [link]

2014. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönök minden elidult szépen és már a grafika is jó.
2014. máj. 2. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!