Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan program ami csak a...

Olyan program ami csak a hőfokot mutatja a vinyónak?

Figyelt kérdés
Van ilyen program? Csak mert nagy valószínűséggel azért kapok napi 3 kék halált. Pl telepitek alkalmazást.
2014. máj. 1. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

HDD Sentinellel nézd meg. Valószínűleg nem a hőmérséklete miatt, hanem mert elkezdett romlani.


Mindenesetre a fontos fájljaidat ne azon tárold, mert halott merevlemezről legjobb esetben pármilláért tudsz visszahozni némi adattörmeléket.

2014. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,csak az a baj,hogy nem ismer fel semmmmmi adatot a HD Sentinel a vinyómról,fejlesztőkkel is beszélgettem E-mailon minden féle tanáccsal elláttak,de saknos így sem sikerult. Egy 6Éves Samsung 250gb-os vinyóról van szó.
2014. máj. 1. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:

A HD sentinel elég jó program, ha az nem, akkor semmi :-) esetleg egy Live Linux-on próbálj egy s.m.a.r.t. infót kicsikarni belőle, hátha kiderül belőle olyasmi, amire nem is számítottál, bár egy 6 éves vinyóval bármi előfordulhat, nem csak a melegedés.


Én kicserélném, amíg egyáltalán az adatokat be tudom róla olvasni.

2014. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
AIDA 64 ?
2014. máj. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!