Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik működő GPS Emulátor...

Létezik működő GPS Emulátor progi PC -re?

Figyelt kérdés
Konkrétan az érdekelne, hogy van-e valami olyan program ami a gps készülékre írt alkalmazást tudja indítani mint ha a pc gps lenne. Van egy Igo 8 -am ami számítógépre való, de elég régi térképe van. Tettem új térképeket a content/map mappába, de nem indult el vele a program elavultnak írta a térképeket. PLZ HELP! SOS lenne!!!

2014. máj. 2. 02:18
 1/6 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni hogy minek az neked... :D
2014. máj. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:
Akkor neked most mire van szükséget: az összelopott térképeidet akarod használni v. egy program, ami behazudja a rendszernek, hogy a PC-hez GPS vevő csatlakozik és ad neki koordinátákat?
2014. máj. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Létezik iGO emulátor PC-re (pl. nekem is van).

Nem tudom, milyen térképeket tettél a map mappába, de ha nem futtatja, két oka lehet:

- nincs a megfelelő license fájl a license mappában

- a map mappába csak egy térkép készítő cég térképét szabad egyszerre betenni, vagyis vagy csak TopMap (NNG), vagy csak HERE (volt Navteq), vagy csak TomTom (volt TeleAtlas) térképeket.

2014. máj. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem voltam elég világos a kérdéssel kapcsolatban. Édesapám kamionos és ő nem hagyományos gpst használ, hanem laptop plusz gps vevő. Most munkahelyet váltott és nem nyugatra jár hanem törökbe. A laptopon van egy kiváló map&guide progi de most kellene neki igo is. Értitek? Itt jön be hogy van pcre való igom, de régiek a térképek. Frissebb térképpel meg nem indult el. A frissebb térkép rendes gps készülékre volt írva nem pcre.
2014. máj. 3. 08:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen PC-re való iGO-d van, az enyém (iGO831 PC) fut az új térképekkel is, természetesen ugyanazokkal, amelyekkel a hagyományos GPS készülékek.
2014. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kemény Endre válasza:
Sziasztok! Én is régóta keresek ilyet, szívesen áldoznék is rá, ha tudnám, hol lehet megvenni. Vezetés közben nem lehet keresgélni a beállításokat, rendezni a kedvenceket, átnézni az elmentett útvonalakat és így tovább. Régebbi iGO-n megtaláltam azt a file-t, ahol a kedvenceket tárolta, nagyon sokat alakítottam rajta PC-n. És szerintem még akkor is kéne PC-re, ha nem a legfrisebb térképek vannak benne. Üdv! KE
2020. ápr. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!