Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Elder Scrolls IV: Oblivion...

The Elder Scrolls IV: Oblivion, Mi lehet a baj? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a problémám lenne, hogy nem tudom valamiért a Windows 7-es gépemen ha a játék grafikáját akarom beállítani, akkor ha fölteszem magasra 2 percen belül kidob a játékból, Akkor fut végig normálisan ha teljesen a legrosszabb grafikára teszem. A gépem elbírná a magasat is, nem ezzel van a gond de nem értem mi lehet akkor a baj.Esetleg az hogy a játék alapvetően maximum a Windows XP támogatta akkor amikor megjelent? Tudtok segíteni?


Gépem adatai:

CPU: AMD FX 6100 3,3 GHz

VGA: AMD Radeon HD 5670 1 GB

RAM: 8 GB

Windows Vista van rajta jelenleg (ezen még nem teszteltem, csak a 7-en)



2014. máj. 2. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szokás szerint nem definiáltad, hogy mit értesz az alatt, hogy kidob a játékból. Se egy hibakód, se semmi. Ha jóslatot szeretnél, akkor picit arrébb, az ezotéria kategóriában nézz szét.
2014. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ad hibakódot hanem a Windows kiírja egy felugróablakban hogy a játék működése leállt. Vagy pedig megy megy és egyszer csak befagy.
2014. máj. 2. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy túlmelegszik a vga, vagy jobb lenne jobb driver, vagy legalja kotvány húgy tápod van.
2014. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a táppal nem hiszem hogy gond van mert ügyeltem anno hogy nem valamai olcsó kis szar legyen. inkább a vga túlmelegedését látom reálisnak.
2014. máj. 2. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!